Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Veletek is volt már...

S. O. S! Veletek is volt már olyan, amikor még kigyógyulatlan pánikbeteg voltál, hogy azt érezted, hogy meg fogsz halni és nagyon féltél?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a normális válaszokat.
2010. nov. 16. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, ez a betegség velejárója, már szedem az antidepresszánst kb másfél hete, rohamom nincs, de néha elfog egy erős szorongásos roham, hogy nem fogok helyrejönni és annyira elviselhetetlen a félelem, hogy az öngyilkosság jut ilyenkor az eszembe :S Mondjuk nálam lehet, hogy depresszió van a dologban, ezért van, hogy rohamom már nincs, de a félelmek meg felerősödtek.
2010. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze de én ebböl már kigyogyultam :) DE NEM PAZAROLHATOM ITT AZ IDÖMET MERT BÁRMIKOR MEGHALHATOK !
2010. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

de én valahogy érzem,hogy meg fogok halni és pánikolok tőle nagyon :S

kedves második válaszolót nem értem igazán :P

2010. nov. 16. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt érzi, de nyugalom, a pánikbetegségbe még senki nem halt bele, próbálj erre gondolni.
2010. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utálatos betegség ez a pánikbetegség, de ki lehet gyógyulni szerencsére. Jobbulást! Amúgy kezelnek vmivel?
2010. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

kedves utolsó válaszoló!jelenleg prosac hangulatjavítót szedek és jövő héttől hetente fogok járni pszichiáterhez.remélem ezek majd segítenek.

2010. dec. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!