Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy több antidepresszá...

Lehet, hogy több antidepresszánsra van szükségem?

Figyelt kérdés
Már 2 hete szedem, több tünetem elmúlt, viszont még mindig vannak hangulatingadozások, a nap nagy részében szorongok. Vagy csak több idő kell míg rendesen kifejti a hatását? Legyek türelmes?
2010. nov. 20. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

1. elég sok idő mire teljesen kifejtik a hatásukat

2. nem is biztos hogy ez a tökéletes gyógyszer neked , vannak akinek csomószor cserélik mire megtalálják a nekik valót

2010. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék, sőt, kifejezetten nehéz eltalálni a megfelelő hatóanyagot sokadszorra is, és valóban 5-8 hétre szükség van, mire kifejti hatását, éás még akkor se biztos, hogy az elfedi az összes tünetet! ezt ne várd tőle!

na meg még annyi, hogy azért az nem igazán szorongásoldó ... nem írtak fel + még valamit mellé?

2010. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt szedtem régen pánikbetegségre, most is voltak pánikrohamaim, ezért kaptam újra ezt és mellékhatások sincsenek nálam. Szedek még nyugtatót, de azt már 3 hónapja, lehet, hogy már nem hat, mert ugye azoknak csökken idővel a hatása.
2010. nov. 20. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
csak orvosi utasításra változtass az adagolási renden, az előbbieknek igazuk van.
2010. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
olyan hülye voltam, hogy elnéztem az időpontomat, lecsúsztam róla, de kivárom a következőt, aztán megkérdezem az orvost.
2010. nov. 20. 17:16
 6/10 A kérdező kommentje:
A nyugtatót magam kezdtem el szedni, kb egy hónapig voltam jól tőle, gondoltam elég lesz, de sajnos nem. Aztán kellett várnom az időpontomra, így jött ki mostanra a három hónap. Az orvos mondta, hogy akármikor irathatok fel nyugtatót, eléggé rám bízza a dolgokat, volt, hogy másfelet szedtem be belőle és jobban aludtam, de kivárok még.
2010. nov. 20. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:

4-5 hét után ítéld meg, akkorra már elég jónak kell lennie.

De még hónapok múltán is javul folyamatosan egy keveset. Úgy igazán fél év után kezded elhinni, hogy már sehol nem lehet baj.

2010. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor türelmes leszek :) megéri :)
2010. nov. 20. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedjél semmilyet .Többet árt mint használ.Akkor gyógyutam meg mikor leszoktam.
2010. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó neked :) Sajnos már önygilkos lettem volna, ha nem szedem.
2010. nov. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!