Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Meg fogok őrülni?

Segítség! Meg fogok őrülni?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve élünk együtt. Én 1 éve veszítettem el az állásomat, a férjem kb. 7 hónapja, ami félretett pénzünk volt, az már mind elment a rezsire meg a számlákra. Egyszerűen nem találunk munkát sehol, se itthon, se külföldön! Van hitelünk is mindkettőnknek, amit már nem tudunk fizetni. Már jött egy bírósági felszólítás is. Néha már úgy érzem meg fogok őrülni, nem látom a kiutat, mi lesz ha ezek után se találunk munkát? Elveszítjuk még a házunkat is! Megőrülök! Segítsetek! Nincs valami tippetek?
2010. dec. 1. 15:37
 1/4 Timi: ) ***** válasza:

Sajnos itt a megoldás csak a munka lehet,ami lehet akár alkalmi is,jobb,mint a semmi.Tudom nehéz elhelyezkedni,de ha mégsem menne esetleg egy családtag vagy közeli ismerős aki tudna nektek segíteni.Sokat számít az is ilyenkor,hogy van e egy barátnő vagy kedves rokon akinek panaszkodhatnál,ne tartsd magadba!

A legjobbakat! : (

23/L

2010. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már komolyan mondom mindent próbáltunk:(

Olyan jó barátnő meg sajnos nincs, akinek ezeket mindent el merném mondani, mert bennem van az a félelem, hogy a következő sarkon továbbmondja:(

2010. dec. 1. 15:45
 3/4 Timi: ) ***** válasza:
ez szomorú,és nagyon sajnálom,bár tudnék segíteni,de nem tudok,remélem találtok megoldást!!!: (
2010. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes megőrülni.


Az, hogy ebben a helyzetben mit lehet tenni, leginkább attól függ, hogy mennyi pénzetek maradna a ház eladása után (ugyanis érdemes eladni, mielőtt elárverezik), levonva az adósságokat.

2010. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!