Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok/Volt Depressziós...

Depressziósok/Volt Depressziósok! Hogy telik/telt egy napotok?

Figyelt kérdés
És mióta szenvedtek/tetek ebben a betegségben, hogy sikerült változtatni? Elsőre sikerült, vagy csak keservesen?
2011. jún. 12. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
én szerencsére jópár éve voltam utoljára. azóta a kezembe vettem az életem irányítását. olyan dolgokat csinálok amik örömet okoznak. elkezdtem sportolni. több időt szentelek a barátaimnak, nem ülök otthon magamat sajnálva mint régen.
2011. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éve kezelnek.Minden napom egyforma.Egyformán céltalan,egyhangú,magányos.Alig várom az éjszakát,amikor és ameddig csak tehetem,alszok.
2011. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Burny bácsi ***** válasza:
Ha van koncert, akkor felcuccolok és megyek bulizni, de a koncertek közötti időszakok nagyon nehezek. Csak tengődök és nem találom a helyem. Borzalmasan rossz:( Na de nemsokára megint lesz koncert:) DEPRESSZIÓ!
2011. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12 éve kezelnek, nem volt egyszerű változtatni, de lassan és biztosan haladok, jól vagyok, ritkán érzem magam rosszul.

Sok türelem, kitartás, jó orvos, ez mindennek az alapja!

2011. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Niky emo girl válasza:
2,5éve.. kb 1éve mániás depresszió... 1éve kezdtek gyógyszerezni mertelvileg anélkül hangulatváltozások miatt bármikor kicsinálhatom magam...csak ujjabban anyám nemváltja ki a gyógyszert...
2011. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Niky emo girl válasza:
utolsó vagyok.. mmint 1éve állapitották meg h mániás depresszió..
2011. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
Depresszióval %-koltak le, lehet hogy már én így születtem olyan régóta tart. Vagyok. Nem fényesen de nagyobb megrázkódtatások nélkül. Havonta időpontra elmegyek a gondozóba,felírják a gyógyszert oszt kabát-kalap. 6 perc jut egy betegre,de recept nélkül nem adják így kénytelen kelletlen megyek. Most ülök a PC- előtt,később lefekszem kint a teraszon,nem dramatizálom,elfogadom. Ha gondolod hogy segíthetek írjál.
2011. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én jelenleg is depressziós vagyok,és nekem csak a gyógyszerek segítenek! Már másfél éve kezelnek,ráadásul mániás depresszió van (bipoláris elmezavar) ami még kellemetlenebb mit a "sima" depresszió! Ugyanis a sima depresszió könnyebb meggyógyítani mint a mániás depressziót.... 3-4 hónapig minden oké,3-4 hónapig pedig

nagyon rossz a helyzet

,reménytelenség,kedvetlenség,üresség,búskomorság...

Nagyon rossz ez az állapot,és nagyon ritkán gyógyitható,akkor is nagyon sok időbe telik(gyógyszerek,pszichoterápia...)Általában nem is gyógyítható,csak kezelhető. Rossz ez az állapot,hiszen ez is betegség,csak mentális,és nem testi,így még kinézetre nem is látszik,max. annyi hogy szomorú vagyok.....

2011. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!