Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MIért félek a sötétben?...

Xyu kérdése:

MIért félek a sötétben? Bövebben lent

Figyelt kérdés

HA sötét van egyszerüenfélek néha hangokat hallok.

PL:tegnap mentem ki inni a konyhába odafele van egy kis sötét rész és ugyáttam mintha álna valaki a konyhában nagyon megrémültem.Pedig tudom hogy nem jöhetett be senki mert az ajto be van zárva és nem is lakok egyedül.

Léccives segitsetek előre is köszönöm.


2011. jan. 3. 01:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%

"03:22 jó lenne, ha nem itt okoskodnál, és nem azt mondanád el, amit már korábban leírtunk, más szavakkal. És hiába idézel belőle és röhögsz, attól még kis lúzer leszel..."


nahát milyen kis sértődős vagy! nem bántásból írtam, csak tetszett az egyszerű konklúziód, hogy "csak beképzeled" :) tudom hogy nem ez volt a mondandód lényege, hogy megoszd velünk, hogy a félelem a sötéttől alaptalan, de jól jött ki.

2011. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
#5/11 es nek igaza van! Figyuz kérdező letegezlek mer nem tom a neved. Én fiú vagyok 13 éves és be vallom én is féltem de éjszaka kimentünk az erdőbe ott volt a közelbe egy torony ami valszeg a repülőknek villog de mindegy az a lényeg hogy közel volt. És ez osztály kiránduláson volt és először az osztállyal futtotuk körbe aztán 5 en és én meg a haverom aztán én és a végén lesétáltam és azóta senki sem bír este megíjeszteni de nem is félek! Tehát közeli erdő esti túra vagy utca járás! Ezt javaslom!!
2015. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!