Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 21 éves vagyok. Üres az...

21 éves vagyok. Üres az életem! Folyton melót keresek de mindenhonnan elutasítanak, semmi nem jön össze, a családom széthullóban van, apám hozzám se szól. Van egy tökéletes barátom 100% minden téren, de mégis olyan unalmas az életem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Itthon döglök, nincsenek haverjaim, és a pasim is mesze lakik.Szerencsétlennek és haszontalannak érzem magam amiért nincs melóm. Más osztálytársam aki kikerült a suliból már dolgoznak. Rosszul esik hogy én meg itt vagyok meló nélkül,miközben már jó ideje családot szeretnénk alapítani, de csak a pénz az akadája,még lakásunk is van.

Néha olyan elkeseredett vagyok, hogy aztán irígykedek másra hogy dolgozik és már gyereke van:( 21/L


2011. jan. 5. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most látom, 5 év eltelt az utolsó válasz óta. Rendeződött az élet?
2020. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most látom 3,5 év telt el az utolsó válasz óta. Rendeződött az élet?
jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!