Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül le lehet győzni a...

Egyedül le lehet győzni a súlyos depressziót? Milyen természetes szerekkel lehet enyhíteni a tüneteket?

Figyelt kérdés

Omega3-at szedek, nyugtató teát iszok orbáncfűvel, valeriánával.

A testmozgásra még nem tudtam magam rávenni, de igyekszem.

Az orvosokban csalódtam, a gyerekkel járunk, de rajta sem segítenek semmit, még fél év után sincs konkrét kezelés, csak én őrülök bele szép lassan.

Addig eljutottam, hogy súlyos depresszióm van, de orvoshoz nem megyek. (Meg sehová sem, komoly gondot okoz emberek közé menni, kapcsolatba lépni bárkivel.)

Lehetséges egyedül leküzdeni?

Vagy bele se kezdjek?


2011. jan. 19. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat még valami eszembe jutott. Amit megtehetsz a gyógyulásodért: nézz magadba. Fogadd el, hogy minden ami veled történik, annak oka van. Fogadd el, hogy ami kudarc, az nem rossz dolog, csak a siker késlekedése. Fogadd el, hogy mindenért ami veled történik, te vagy a felelős. Mindíg, minden körülmények között. Nézz ezzel szembe. Ne másokat hibáztass. Ha rosszak a tapasztalataid az orvosokkal, megértem, sok a rossz, nem azt jelenti hogy nincsenek jó orvosok,vagy olyan aki neked megfelelő. Csak azt jelenti, hogy rosszat kerestél fel. Mi akadályoz meg abban, hogy újra próbálkozz? Könnyebb azt mondani, hogy elegem van belőlük, de hidd el nagyon sok ember gyógyul meg ilyen betegségekből, és pontosan annyi különbözteti meg őket a szenvedőktől, hogy tesznek érte. Nem adják fel... Más nem tud helyetted orvoshoz menni! Nem más hozott olyan döntéseket amik ide vezettek! Nem más a felelős. Nem is más fog meggyógyulni se gyógyítani, maximum segít. Te fogsz. Értsd meg végre, hogy az életed a te döntéseid következménye, minden körülmények között...ha ezt megérted, máshogyan fogod látni a világot. Sok sikert kívánok!!!!
2011. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%

Hát régi kérdés, véletlen tévedtem ide, én magam is állítólag depressziós vagyok.

Azért írok, mert kiakadtam egyes hszeseken, hogy mindenáron a kérdezőt dokikhoz akarják zavarni. És mintha próbáltátok volna belé magyarázni azt is, hogy súlyos depressziós. Az utóbbiak általában eleve kórházban kötnek ki - pszichiátrián -, mert olyan testi tünetek jönnek létre, ha öngyi nem is akar lenni az illető, akkor is.

A másik nagy ostobaság, a depresszió elleni bogyók, de még az összes ilyen bogyók is mind sokkal nagyobb károkat okoznak. Tudom, mert szedtem sajnos ilyeneket. Úgyhogy, ha a kérdező nem akart elmenni dokikhoz, mert csalódott bennünk, viszont úgy érzi, h egyedül is megküzd vele, az eleve nem is olyan súlyos depi, sőt az első pozitív dolog, amivel már lépett afelé, hogy meg akar gyógyulni!

2014. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!