Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerül egy pszichológus?

Mennyibe kerül egy pszichológus?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 00:56
1 2
 1/17 emlya ***** válasza:
0%
Nem tudom, de én is kiváncsi vagyok rá.
2011. febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 TWIO ***** válasza:
Ez attól függ, mekkorák az igényeid. Ha magánrendelőbe mégy, akkor persze drága. Bár még nincs nagy divatja az amerikai módinak, ahol hetente, rendszeresen eljárnak lélekbúvárhoz, hogy kiöntsék a lelküket, de hidd el, azért nincs, mert ez is drága. Ha pszichés betegséged van, ami testi tünetet is produkál, fordulhatsz háziorvoshoz, ő ki tud írni pszichiátriára. Ezért nem kell fizetned. Havonta lesz ellenőrzés, elbeszélgetés, gyógyszerterápiával.
2011. febr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nekem lelki gondjaim vannak.

el akarok menni egy idegen emberhez, akinek minden gondomat elmondhatom, és tanácsokat ad, hogy mihez kezdjek.

2011. febr. 27. 01:20
 4/17 emlya ***** válasza:
41%

Eljöhetsz hozzám is, hidd el ebben jó vagyok és INGYENES!!!!!

de komolyan jó tanácsokat tudok adni,és érdekel is mások élete, ha gondolod gyere.

Utolsó válaszoló:

A narkolepszia is ilyen betegég????

2011. febr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
rendben, ha szívesen meghallgatsz, és tudsz segítő válaszokat adni, benne vagyok!
2011. febr. 27. 01:23
 6/17 emlya ***** válasza:

Még egy barátnőm sem panaszkodott, pedig meglehetősen sok van. :)

Amúgy merre felé laksz??? Mert gondolom élőben kellene beszélgetni.

2011. febr. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Az emberkereskedelem illegális!
2011. febr. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

és akkor a kérdésre a válasz

tőlem két éve 6500 forintot kért másfél óráért.

néhány hét múlva átálltunk a kétórás beszélgetésekre, akkor 8600 forintot adtam ülésenként.

sajnos abbahagytam a terápiát, mert egyszerűen elfogyott a pénzem, pedig sokat segített volna, ha folytatom

2011. febr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60 perces beszélgetés 15 ezer ft, a megoldandó kérdések miatt, a visszarendelés, a kérdés milyenségétől függően, 5-8-10 ezer ft./óra
2011. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Fedezi ezt is a társadalombiztosítás, ha nem magánrendelőbe mész, ugyan úgy, mint ahogy nőgyógyászhoz, szemészhez, stb.-hez is így mész, hogy nem fizetsz érte. Abból is van olyan, akinek magánrendelője van, amit fizetsz, és van, aki tb finanszírozott rendelésen is megtalálható.

Nem tudom, miért hiszik azt sokan, hogy a pszichológusnak fizetni kell, és csak úgy vehető igénybe. Az egészséghez hozzá tartozik a mentális egészség is, a tb pedig fedezi ezt is, mint szakellátást.

2011. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!