Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire számít normálisnak...

Ez mennyire számít normálisnak egy párkapcsolat keretén belül?

Figyelt kérdés
Mennyire elfogadható az,hogy a párom minden apró hibámat megkritizálja,véleményt formál róla?Ő alapból olyan személyiség,hogy mindig megmondja a véleményét,ez viszont engem néha nagyon érzékenyen tud érinteni és még feszültebb leszek a közelében,mivel azon aggódom,hogy valamit ismét rosszul csinálok.Tény,hogy rengeteget bakizok,de így csak rosszabb lesz az egész.Van aki azt tanácsolta,hogy én is tegyek megjegyzést a hiányosságaira,de,ha szeretek valakit akkor megjegyzések nélkül elfogadom a hibáival együtt.
2011. márc. 7. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit kivált belőled, nem normális.
2011. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem olvastam végig a komikat csak a kérdezőét ugyhogy lehet írok hülyeségeket:

Gondolom te vagy pasi ő meg csaj!A csaojok igy viselkednek.A pasik álltalában igyekeznek minden fölött elsiklani.Szerintem egydül leszek avval a véleményemmel hogy a párod csinálja jól!Ahogy olvastam a komikat összességben az jön le hogy ne bántani akar.

TEDD ÖSSZE A KÉT KEZEDET KOMOLYAN MONDOM ÉS KIABÁLJ EGY KÖSZÖNÖÖT FÖLFELÉ...

örülj neki hogy nem egy hazugot kaptál aki mindent megdicsér hogy de szép de jó meg hu de imádlak.Mivel nem pusztán rossz indulatból csinálja hanem építő jelleggel innentől kezdve ő az akivel szerintem a legjobban jártál.ezt nem valószinűleg csak saját magáért teszi hanem inkább érted.Persze nekem is fáj ha kimondják az igazat de tulvagyok az egoizmuson és ha ilyen kincset hallok hogy valaki minősít akkor én azt megköszönöm neki miután mérlegeltem hogy igaza lehet vagy nem!mert ha egy kritika építő jellegű az a mai világban nagy kincs!

Komolyan mondom becsüld meg és TEDD ÖSSZE A KÉT KEZED!

Ja még annyi hogy mondtam hogy én is ilyen vagyok hogy ami a szívemen a számon ezért sokan kerülnek is de aki megmaradt barátok közül ő aztán tűzöön vízen az!!!Ha bánt el kell neki mondani de azt hogy ne ennyire nyersen fogalmazzon.Vagy te ne sértődj meg!!!!!!!

2011. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Előző, a kérdező a lány....de ha a fiú lenne, akkor is ugyanezt gondolnám a párjáról. Hogy egy önértékelési problémákkal terhelt ember, aki csak építi le az önbizalmát. A szerelemhez ennek köze sincs.
2011. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
vagyis feltételezem ,h ő a lány:)valóban nem derül ki.Bár talán lányokra inkább jellemző a túlzott kritika.
2011. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

uccsó vagyok:Csak elovastam naggyából a komikat!

Ha nem fogadna el zarna a fejedre a magasból!!!!

mi az hog ugy fogadjuk el a másikat ahogy van???ez hülyeség!a volt pasim is ezt csinálta mindig tette a mosolygost meg jo ez igy jó ez ugy és mi lett?minden veszekedésnél előhozta azokat amire előtte rábólintott hogy hu de fasa! mire volt jó ?csak olaj a tűzre ,ha az első probléma megoldásáva foglalkoztunk volna akkor nem lett volna semmi baj,de olyankor nem volt elég az alap probléma hanem még fölhozta azt is ami előtte hu de tetszett neki.És ebből igazán nagy balhék lettek hogy:de hát mért nem mondtad akkor mikor kellett volna?minek mondam nem akartam veszekedni.ez kell?ez?

Önbizalomhiány meg a kis fa..Semmi más mint egoizmus!

Én is túl vgyok ezeken hogy dehát mindig csak piszkált stb.... innentől kezdve nem egózni kell hogy miért gondolja ezt rólam hanem hogy igaza lehet ÉS meghálálni ezt avval hogy te is elmondod a véleményed!De nem ám ovodás módon:

hogy fuj,hogy áll a hajad,fuj hogy áll a pulovered,fuj ez fuj az ,hanem elmondani mi nem tetszik ÉS hogy tudtok rajta változtatni!

Mindannyian tegyétek már le az egoizmust(hozzáteszem ezek csak az építő jellegű kritikákra vonatkoznak ha tényleg nem hátulról mellybe piszkálás volt!)

2011. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A járásunk és a beszédünk milyensége nagyon is lényeges. Ha szeret Téged, akkor igenis befolyásolni akar, és imitt-amott változtatni Rajtad. De ez nem baj. A baj az, amikor az emberek tökéletesnek hiszik magukat, és nekik aztán senki ne mondja meg, hogy mik a hibáik...
2011. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én inkább lépjek kevésbé profin, de érezzem jól magam a bőrömben.
2011. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a tökéletesen boldog bőrünk...!!! -arról megfeledkeztem.
2011. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!