Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez? Mit tehetnék?...

Mitől van ez? Mit tehetnék? (iskola)

Figyelt kérdés

Öt évfolyamos,nagyon erős gimnáziumba járok,most vagyok harmadikas,17 éves vagyok.Nem tudom,mi történt velem,régebben nem ilyen voltam.Az a helyzet,hogy igazából nem tudok "éjszakázni",mert én olyan délutáni tanuló vagyok,max.este 9-10 óráig tanulok.Mostanában gyakran előfordul az,hogy csak később tudok neki állni a tanulnivalónak,mert pihenek,magántanárhoz járok (nyelvvizsga miatt) és vezetek is.Az a baj,hogyha túl későn állok neki,valahogy nem megy a fejembe az anyag,főleg a magolósak (töri és magyar),egyszer az van bennem,hogy én ezt nem tudom megtanulni,egyszerűen beleszédülök a sok oldal látványába,főleg ha még egy szót se tudok belőle.Bestresszelek,egyszrűen nem tudom,hogy mitől.Mostanában sokat stresszelek a suli miatt,lehangolt vagyok,fáradt vagyok.Néha aludni sem tudok egy nagyobb lélegzetű doga miatt,mert egyfolytában a suli zakatol a fejembe.Amúgy nem vagyok rossz tanuló,csak baromi stresszes dogák meg nyelvvizsga meg ilyenek előtt.

Mit tehetnék? A szüleimmel szoktam róla beszélni,de állítólag van a sulinkban egy iskolapszichológus,érdemes lenne elmenni hozzá?Néha úgy érzem segítene.

Köszönöm az értelmes válaszokat!

L/17


2011. ápr. 8. 21:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi neked is utolsó,de tényleg:)

Amúgy igyekszem beosztani jól az időt,de sajnos a suli ahova járok az ilyen...nem tudok vele mit csinálni.

2011. ápr. 11. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!