Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok, ti miben...

Depressziósok, ti miben leltek örömöt? Találtok valamit?

Figyelt kérdés

Én a rossz napjaimon egyszerűen semmit,kb. egy héten 1-2 jobb napom van mikor kimegyek a lakásból az iskolán kívül a boltba vásárolni.A rossz napokon hazajövök az iskolából lefekszek alszok vagy nem,este felkelek bepakolom a táskám,feljövök a netre,beszélek anyával és visszamegyek.Már kezelnek de annyira reménytelenek ezek a napok és annyival többen vannak.Ti találtok ilyenkor valamit ami érdekel vagy örömet okoz?Egyáltalán kerestek?


16/L


2011. ápr. 14. 00:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Valami csak van amit szeretsz aminek örülsz...
2011. ápr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én csajozok ez valamennyiben feledtedi :)(már ha egyszer sikerülne normálisan )
2011. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nehéz, de ilyenkor rá kell kényszeríteni magadat dolgokra, amik jót tesznek, hiába nincs kedved hozzá: sport, olvasás, baráti találkozók, kimozdulás otthonról, bármi, ami aktív cselekvés, és nem alvás, iskola, meg netezés.

az is jó sztem, ha van egy háziállatod, akivel lehet folyamatosan foglalkozni, meg szeretgetni, a macskát javaslom :)

2011. ápr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kedvenc filmed,hallgass zenét,egyél finomakat,itt a tavasz sportolj valamit,jön a hétvége készülj a bulikra,pletyizzetek/flörtöljetek a barátnőkkel,olvass egy szép könyvet,és azt javaslom szedj vitaminokat próbálj egészségesen táplálkozni mert a vitamin hiány(B-vitamin,Omega3)kiválthat ok nélküli depressziót!!
2011. ápr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Macskám az van,és tényleg elég hasznos :)Kimozdulni egyszerűen nem tudok mert annyira fáradtnak és életuntnak érzem magam,gondolom értitek.A depressziómnak van elég pontos oka-külföldre költözés,nincsenek barátaim stb...-szóval ezért nagyon nehéz,és ezért döntöttem a kérdés feltevése mellett hogy magamban mit találhatok.(Jelenleg nem tudok aludni.)
2011. ápr. 14. 00:35
 6/16 anonim ***** válasza:

Manapság már mindenki az...

Emlékezz a régi jo dolgokra,akkor mi tett boldoggá.

Vagy fözz,legyél állatokkal,azok mindig megnevettetnek,vagy nézz meg a Youtubon egy pár mokás klippet,sokat segit.

Pl. nézd meg a techno nagyit!!!Nem semmi :D

2011. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én az alvásban lelem a legnagyobb örömömet,mert mindig olyan jókat álmodok,és sokkal jobb abban a világban(amikor álmodok)élni,mint a valódiban,ami teli van csupa reménytelen,értelmetlen dologgal.
2011. ápr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nesokkal csak egy fokkal jobb ha keveset alszom. vagy mindig jobban érzem magam mikor kapok egy olyan feladatot amin tudom h nembukhatok el és az egész napomat leköti és már nemtudok semmivel sem foglalkozni pl: azzal h depressziós vaok


am én azt utálom az egészben h mikor mélyponton vaok mindenki azzal jön h mi a probléma? tudom h segíteni akarnak dehát vhogy nagyon rosszul esik h ennyire látszik rajtam.


21/f

2011. ápr. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

és persze ne halgass depressziós zenéket ,filmeket.


"Én az alvásban lelem a legnagyobb örömömet,mert mindig olyan jókat álmodok,és sokkal jobb abban a világban(amikor álmodok)élni,mint a valódiban,ami teli van csupa reménytelen,értelmetlen dologgal."


ezzel az a probléma h nemalhatsz egész nap. én amúgysem emlékszem az álmaimra.


a te helyzeted egész jó mert legalább van oka annak h depressziós légy. egy költözés rengeteg stresszel jár. idővel elmúlik.

2011. ápr. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság már minden 2. ember depis. Én úgy gondolom, hogy akarat kérdése a dolog. Mindenkinek vannak nyomibb napjai. Van, hogy az egész hetem olyan. De változtatni akarok, tehát nem fekszek le, hanem erőt veszek magamon és sétálok egy nagyot. Közben beszélgetek azokkal az ismerősökkel akikkel találkozok. veszek magamnak valami új ruhát, kipróbálok valami új sminket és mindjárt jobb. A tévét, netet azonnal elfelejtem. De ez csak azért sikerülhet, mert akarom.
2011. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!