Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen természetes antidepress...

Milyen természetes antidepresszánsok vannak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék gyógyszerfüggő lenni,de egy ideje szorongásaim vannak.Szeretném valamivel javítani a dolgot.Köszönöm!
2011. ápr. 28. 20:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Optimista lévén nem hiszem,hogy depressziós lennék,ezért szeretném csak így megoldani a kényelmetlenségeimet.Az orbáncfűnek ritka rossz íze van,keserű...Ilyennek kell lennie,vagy sokat tettem bele a vízbe?
2011. máj. 4. 10:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Filtereset vegyél. Abból egy filter egy bögrébe. Rendesen ízesítve egyáltalán nem keserű, szerintem nagyon finom. Kicsit a kamillához hasonlít.
2011. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi,már leszűrős teát vettem,de az is jó,ugye?É mennyit lehet naponta inni belőle?Hány csészével?Nálam 1 csésze 2dl. Nagyon köszönöm!
2011. máj. 4. 13:48
 14/15 anonim ***** válasza:
20:14 kedvet adtál hozzá hogy kipróbáljam
2011. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Persze, gondolom jó az is, ha gyógyszertári minőségű. Én napi egy bögrével (3dl, 1,5g orbáncfű) fogyasztom. Ennél többet szerintem te se igyál belőle. Kell pár nap, mire kifejti az antidepresszáns hatását, de a közvetlen hatása kb. fél óra után érezhető, nagyjából három óráig. Addig nálam jelentkeznek a korábban leírt tünetek.


15:15

Azért csodát ne várj tőle. :D

Bár tény, hogy egy enyhe szeretet-fless van, meg kicsit felpörget. Nekem még a pupillám is kitágul kicsit. :D De azért tényleg nem egy nagy szám ahhoz képest, elvégre mégiscsak egy gyógyszertárban kapható tea...

2011. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!