Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok folyton? Nem...

Miért sírok folyton? Nem akarok, de rámjön, és bőgök, mint egy hül/ye. (lent) 14,5L Lányok segíítség!

Figyelt kérdés

kb 2 éve megtetszett egy fiú, próbáltam vele beszélgetni stb,de ő észre sem vett. És ez utáni időken mindenen sírtam, csak ugy magától jött, ha történt vmi ha nem, és folyton fájt a hasam, ez kb másfél hétig tartott(a szüleim nem tudták milrt sirok folyton, azthiszem még én sem) Ezután teljesen rendbe jöttem, több ilyen dolog nem volt.


Aztán most, nagyon megtetszett hiresség(bármint még nem az, de az lesz, és már tvben szerepel) eddig csak ugy tetszett, mint bárki más, de mostanában folyton rá gondolok, neten nézem a képeit, másra nem tudok figyelni, aztán eszembe jut, hogy sosem járhatnék vele, nincs semmi esélyem,de érzem hogy szeretem.. és elkezdek bőgni, megint fáj a hasam, a torkomban a szivem. De ez kb mindig rámjön mikor rá gondolok.

Én nem akarom, de egyszerüen nem tudom visszafolytani a sirást.

Nem tudom mi tévő legyek, hogyan tegyem túl magam rajta? Vagy mit tegyek? ÉS miért jönnek elő ezek a dolgok folyton? Ugye nincs komolyabb bajom, kamaszkor, vagy micsoda ez?

Lányok légyszi segítsetek. Veletek volt már ilyen, és mikor fog elmúlni?

:(


2011. máj. 24. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ilyen a kamaszkori plátói szerelem. Ne aggódj, majd kinövöd, illetve előbb-utóbb úgyis találsz magadnak párt, akivel majd jól érzed magad. :)
2011. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor elmúlik, de mikor? olyan rossz... most ahogy olvastama válaszodat megint megindult a sírás, aztgondoltam magamban"de én szeretem, és vele akarok lenni és és..." :/

...

2011. máj. 24. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kor miatt (is) van, de amúgy lehet, hogy érzékenyebb vagy másoknál. Én is. Sok dolog miatt elbőgöm magam, sokszor normális hangulatom, aztán meghallgatok egy szomorú dalt és már bőgök is...

A plátói szerelemről meg annyit, hogy nekem is van. Pedig 21 éves vagyok. Durva. De nem tudom, hogy érzek miatta. Mérges vagyok, vagy szomorú, vagy vidám, mert van hová "menekülni". Ha gondolod, írj privit, vagy végy fel msnre és megpróbálok segíteni. Írj privit, és megadom a címem.

2011. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Akk nem vagyok idegbajos xd:)

Mondjuk va amikor nem gondolok rá, mondjuk ma suliba, és olyankor semmi bajom, vagyis ott nem sírok, mintha semmi történt volna edig.

Aztán most, az előbb mikor hazaértem megint kezdett fájni a hasam, és gyűlt a szemembe a könny:S

De valahogy visszatartom, mert nem akarom h a szülem láásák hogy ok nélkül kezdem a sírást...


Felvennélek, írnék privit, utolsó válaszoló, de az a gond, hogy a válaszod után nem írja sehol, hogy 'privát email küldése' mint másoknál.Nem tudom mért, mit csináljunk?

2011. máj. 25. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
megadom itt: nolarose@hotmail.com vegyél fel akkor :)
2011. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj el valamit sportolni!
2011. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, ez teljesen normális, és idővel el fog múlni, nekem is volt egy ilyenem, csak az volt a legrosszabb, hogy én ismertem, és együtt dolgoztunk (nyári munka) csak idősebb volt, meg volt barátnője. ha szeretnél beszélgetni, nekem is nyugodtan írhatsz, van 1-2 "trükk" amivel talán tudok segíteni ;)

és a hasfájás a stressz miatt van, amit kvázi magadnak okozol

2011. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!