Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lefekvéskor pánikroham?

Lefekvéskor pánikroham?

Figyelt kérdés
Amikor lefekszem aludni, hirtelen minden rosszabb dolog eszembe jut, ami megtörtént velem(hétköznapi dolgok, de én a legkisebb dologtól is betudok stresszelni) a fejem elkezd fájni, szédülni kezdek, olyankor úgy érzem, hogy megfogok örülni, elveszettnek érzem magam és legszívesebben meghalnék olyankor. Mi ez az egész?
2011. jún. 22. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Menj el pszichológushoz,ezt tudom ajánlani.
2011. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
48%
Menj el egy pszichiáterhez.
2011. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
...Valami olyasmire számítottam, hogy valaki tudja is miért történik ez. Mivel csak lefekvéskor történik ezért nem akarok elmenni szakemberhez. Azért köszi...
2011. jún. 22. 21:23
 4/16 anonim válasza:
Én is a pszichológust ajánlanám, de szerintem mindez azért van, mert lefekvéskor kezdesz el gondolkodni a napodról, a megtörtént eseményekről és egy-egy múltbeli mozzanatot nem nagyon terveztél oda, vagy nem nagyon örülsz neki. Nekem is hasonló szokott lenni, de én csak a gondolkodásig jutok, aztán elalszok.
2011. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 tetris ***** válasza:

Ha nem akarsz elmenni szakemberhez, akkor a probléma továbbra is fenn fog állni. Ezek a lelki nyavalyák nem szoktak maguktól elmúlni.

Mivel pszichés gondról van szó, ezért én is azt tudom csak tanácsolni, amit a többiek. Irány a doki!!!!


Ja, és a válasz a kérdésre, igen, ez valszeg pánikrohamm.

2011. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Túl sokan mondták már. Lehet tényleg el kéne menni. Sajnos az a fajta vagyok, aki szemtől szemben ha kényszerítik se tudja elmondani, hogy baj van. Büszkeség talán?:/ Nem tudom. De azért megpróbálom rávenni magam egyszer
2011. jún. 22. 23:38
 7/16 anonim ***** válasza:

na akkor én írok valami használhatót is :)


túlságosan sokat gondolkodsz lefekvésnél mert rendezetlenek a gondolataid és a napod. valószínűleg az életviteled is egészségtelen, túlterhelt vagy szellemileg. például a fejfájás szédülés oka lehet akár a számítógépes munka miatt, vagy erős stresszes munka, sok tanulás.


magyarul bármi lehet, de ha kicsit többet tudok meg arról hogy milyen egy napod, talán bővebbet is mondhatok. privátban is jöhet.

2011. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez esti pánikroham. Mielőtt állandósul keress fel egy orvost. 3-4 hónap gyógyszerszedéssel rendeződni fognak ezek a tünetek. Azt ne várd meg, hogy rosszabbodjon, mert annál nehezebb lesz meggyógyulni. Sajnos ebben van tapasztalatom.
2011. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és egy éve, hogy egyfolytában stresszelek mindenen. Nem akarom, hogy rosszabb legyen. Mostanában egyre több fizikai tünetet is észre veszek magamon. Eddig csak a fejfájás és szédülés volt nappal, most meg az esti "pánikrohamok". Elfogok menni szakemberhez, mert ez így nem állapot, de tényleg nehéz nekem erről beszélni szemtől szemben. Általában én vagyok az, aki mindig "boldog" és én szoktam másokon "segíteni" úgy értem, hogy az a fajta vagyok aki mások(barátnőim) problémáját hallgatja és megpróbál segíteni. Köszönöm a válaszokat. :)
2011. jún. 23. 17:19
 10/16 anonim ***** válasza:

11:51vagyok


én megpróbáltam, de ha nem is reagálsz a válaszomra, nem tudok mit tenni. menj el pszichiáterhez, jól bedrogoznak, és minden rendben lesz...


ha meg állandóan stresszelsz ne csodálkozz azon hogy valami nem jó. hülyeség drogozni azért mert rossz kedved van, inkább azt szüntesd meg ami okozza. ráadásul azoknak a drogoknak rengeteg mellékhatása van, szellemi és fizikai értelemben is.


ha mindig csak másokat pátyolgatsz, és senki se foglalkozik veled, elég egyértelmű

2011. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!