Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek a földönkívüliekt...

Nagyon félek a földönkívüliektől, mióta megnéztem a 4. tipusú találkozásokat. Ami igaz történeten alapszik:S nem tudok aludni csak villan mellett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mindig is féltem tőlük, gyerekkorom óta hallgattam apám horrormeséit ezekről a lényekről. de most hogy megnéztem ezt a filmet, még rosszabb. csak villanyfénynél tudok aludni, ha meg nincs itthon senki, csak én, akkor inkább elmegyek itthonról a városba. mit csináljak? ez tönkreteszi az életemet:S


18f


2011. jún. 28. 12:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=W4vPIMeBKqE


De ne aggódj, nálad nagyobb emberek is igazinak hitték.

2011. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
értem, és köszi, de mit tegyek?
2011. jún. 28. 20:02
 13/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, gyakorlatilag kiderült, hogy a film 100% kitaláció. Kamu.

Akkor mégis mitől félsz??? Ennyi erővel félhetnél attól is, hogy elvisz a rézf@szú bagoly, mert az is ugyanolyan "mesefigura", mint a filmes földönkívüliek. Ha pedig a meséktől félsz, akkor majd ha egyszer (mentálisan is) felnősz, elmúlik a félelem.

2011. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést :D Éppen pár napja vagyok túl egy ugyanilyen parás időszakon a földönkívüliek miatt. Úgy sikerült leküzdenem, hogy belegondoltam: ha félek, azzal nem lesz jobb, mert ha meg akarnának ölni, megtennék 1 másodperc alatt és semmit nem éreznék, de ha jó szándékkal jönnének... nos, egy jó szándékú illetőtől nem szoktunk félni :) Nekem ez a gondolatmenet segített, remélem, neked is sikerül megszabadulnod a félelmedtől :)

L

2011. jún. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Pár hete láttam én is, és kb ugyanez,pedig 28 éves vagyok..:) alapból érdekel a téma, de azóta nem alszom jól,állandóan parázok,a barátom meg még rá is tett azzal hogy bizonygatta hogy de márpedig ez igaz (utánaolvasva hamar kiderül szerencsére,hogy nem) Nem tudom,minek kell ebbe a hülye körítésbe rakni,hogy igaz történet alapján, szerintem ha egy gyerek megnézi az életben nem alszik többé,ha ránk ilyen hatással van. Kívánok a készítőknek sok hasonló álmatlan éjszakát (és tudom,hogy nem kötelező megnézni,nem a filmmel van baj alapból hanem ezzel az igaz történet szarsággal..épp elég kérdés kering az ufo témakörben és ha egyszer esetleg hivatalosan elismerik,hogy léteznek,nekem pl biztos beugrik megint ez a film)
2013. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, este néztem egyedül, nem voltak utána problémáim az alvást illetően. Eleve minek néztek ilyeneket, ha tudjátok, hogy félősek vagytok? Ha meg megnézitek, bevállaljátok, ne legyetek már ennyire besz ariak :D
2014. nov. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 szellemharcos23 válasza:

[link]

Ezt mindegyik válaszólónak ajánlom úgyanis léteznek de a történet csak félig igaz. A kis lány tényleg eltűnt de az a hangfelvétel az ufóktól az pld hüjeség!

2015. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na ez pont olyan mint amikor a Slenderman miatt egy kislány leszúrta a barátnőjét, mert azt hitte, hogy tényleg létezik. Holott valójában csak egy fotós találta ki az egészet, de persze annyira hülye volt hogy nem nézett utána honnan ered. A roswelli esetre is azt mondják, hogy tényleg lezuhant egy ufo, de az is csak egy hatalmas átverés. Én mindig utánanézek honnan erednek ezek a dolgok azután úgyis kiderül, hogy csak kamu és megnyugszom egyből.
2019. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!