Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok. Csináltam...

Depressziós vagyok. Csináltam egy napirendet, de nem tudok felkelni reggel. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Már fél éve. Eltervezem minden napomat, a reggelt egy testmozgással szeretném kezdeni, de képtelen vagyok felkelni reggel 6kor. Párszor már sikerült, de mindig visszaestem, mert gyenge vagyok betartani. Meg gyakran van olyan érzésem, hogy a mai nap nem jó, mert 2.a van és 7.e jobb, mert jobban szeretem azt a számot. Bár ez hülyeség, mert úgy kell nézni, hogy minden nap egyforma, egy új esély a változásra.
2011. júl. 2. 09:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy mit kell tenned akkor tedd. És ne keress kifogást mi az hogy nem tudsz felkelni. Beállítód az órát és felkelsz. Ha félálmodba lenyomod vagy hasonló akkor rakd messze az ágytól hogy felkeljen érte kelni vagy állíts be több órát különböző helyeken. Írd ki egy papírra hogy "Irány futni" így mikor reggel felkelt az óra ez meg oda van téve mellé elolvasod és látod hogy hopp, felkell kelnem! Sokáig én is gyenge voltam de egyszer azt mondtam hogy "elég" és elkezdtem sportolni. Segít! :) 17/F
2011. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#5 Én ezeket már mind megtettem, aztán mégis visszasüllyedtem... ennyit erről...
2021. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...


"Én megfigyeltem, hogy amikor dolgozni járok, akkor mindegy, hogy mikor megyek aludni, még ha hulla fáradt is vagyok, legkésőbb reggel 5.45-kor felkelek, mert tudja az "agyam", hogy fel kell kellni pl munka miatt (vagyis akkor ez az ok,cél, motiváció, és egyben ez ugye egy külső "kényszer" is."


Én munka miatt még sose bírtam felkelni... bármikor is volt... ennyit erről... Sokszor előfordult már hogy nem keltem fel az ébresztőre és elkéstem, csodálkoztak is, mikor bejelentettem, hogy elnézést, elaludtam, mindezt a délutáni órákban... Pedig legkésőbb éjfélkor fekszem.

2021. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Még mindig az előző vagyok... én még a telóm is földhözk*rtam ébresztőkor, sokadik alkalom után elromlott... én egyszerűen gyűlölök felkelni... Ha nem kellett mennem sehova, akkor is...
2021. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megint előző... most mondhatjátok, hogy a szükség nagy úr, meg társai... azóta már nem dolgozom rendszeresen, alkalmi munkákból élek, igaz, hogy alig van mit ennem, de azért nem halok éhen, úgyis leakarok fogyni 40 kilóra, de legalább tudok venni magamnak dolgokat... pl új telefont... engem ez tesz boldoggá, még az emberi kapcsolatok sem érdekelnek, ahhoz túl önző vagyok
2021. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az áhított 40 kilóhoz is már csak 12 kilót kell fogynom kb.
2021. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!