Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha tök boldog vagyok...

Normális ha tök boldog vagyok magányosan?

Figyelt kérdés
mindenki akit szerettem eddig vagy becsapott, vagy meghalt. próbáltam barátokat és párt találni, de rá kellett jönnöm, hogy nekem egyikse fontos, tök jól elvagyok egyedül, legalább nem csalódom, és amúgyis. egybk kedves ember vagyok, szóval ha vki hozzámszól, nem harapom le a fejét, és vannak haverjaim is, de egyikért se tenném tűzbe a kezem. ez normális dolog vagy minden antiszoc pszihopata baltásgyilkos így kezdte?
2008. febr. 28. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szeritem nincs veled semmi gond. :)
2008. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia. Szerintem normális, nincs ezzel semmi baj, főleh ha te jól érzed magad! Ismerem a helyzeted: Nekem is még nyáron eléggé megromlott a legjobb barátnőmmel való barátságom, ami pedig mindkettőnknek fontos volt, és én nagyot is csalódtam... De megváltoztunk, más az érdeklődési körünk is, persze amikor néha összefutunk, beszélgetünk, meg minden, de ez már nem ugyanaz. Ezután nekem is elegem volt, azelőtt nagyon szomorú is voltam,nagyot csalódtam amiért nincs egy olyan enber sem, akire tényleg mindig számíthatok, aki mindig ott lenne mellettem, se barátnő, se pasi... De aztán elkezdtem megszokni a dolgot, nem érdekelt már, legalább nem függök senkitől. És az a jó az egészben, hogy sokkal önálóbb lettem, talpra esettebb, nem mástól függök! Nekem is sok haverom van, és van 2 igaz barátnőm, akiket nagyon szeretek, de velük csak az iskolában találkozok, meg max néha mikor buliba megyünk, ők viszont fontosak nekem, de már udom hogy nem leszek magam alatt, ha újra másfelé kerülök majd pl továbbtanulásnál. Legalább te is megállod a helyed majd az életben, hiszen mindenkinél előfordulhat, hogy egyszercsak már nem számíthat a barátjára/párjára, és akkor majd egyedül marad. Majd idővel biztosan érezni fogod, h "mostmár tök jól ellennék egy kapcsolatban, v jó lenne ha valaki mellettem lenne", és akkor itt lesz az ideje annak is.
2008. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs baj, eljön az az idő, hogy az embernek megtelik mindenkivel a hócipője. De biztatlak, egyszer biztosan el fog múlni, mert az ember alapvetően társas lény, és én azt vallom, hogy minden zsáknak van foltja valahol és a Jóisten úgy irányít, hogy meg is találd. Arra vigyázz, hogy lehetőség szerint ne tartson hosszú évekig, mert utána nagyon nehéz megszokni egy társ létét, mégha boldog vagy is. Ha tudsz, válts állást, várost, stb. tűzz ki egyéb célt és minden megváltozhat. Nekem bevált, 90 km-re arrébb dolgozom, kb. 3 éve, önként mentem, és ma a boldog házasság második évében élek. pedig 44 éves vagyok, nem csitri.
2008. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!