Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire selejtes, nyomorék, értéktelen ember?

Figyelt kérdés
Szeretnék csajozni,de nem tudok,nem merek. Meg ha csak rágondolok,hogy csajozok,hülyének érzem magam. Pedig csak gondfolok rá. Mi lenne,ha meg is tenném. :S
2011. júl. 19. 12:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ha te mondod...
2011. júl. 19. 13:31
 12/26 anonim ***** válasza:

Egy csomó felesleges kört futsz fejben. Változtass hozzáállást.

Csajozni akarsz, flörtölni, játszani a nőkkel, alkalmi kapcsolatokat, vagy párt keresel? Ez sem mindegy. A szórakozóhelyeken általában csak játszanak egymással az emberek, a baráti társaságokban mindenki végigmegy mindenkin. Emiatt pl. nem kell rosszul érezned magad. Ha látsz egy lányt, aki tetszik, odamész hozzá, bemutatkozol, megkérdezed a nevét, beszélgetsz vele egy kicsit, kiderül, sík hülye-e vagy tulajdonképpen szellemes, szimpatikus vagy-e neki vagy nem: ebben a szituban nem kell kudarcot érezned. Ha viszont egy magányos-szerencsétlenül-hülye-értéktelen embernek érzed magad, aki áll a húspiacon és nem ért az egészhez, nevetést hallva azt hiszed, téged gúnyolnak, nos így nem is fog menni a dolog.

2011. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Én ilyen vagyok.
2011. júl. 19. 13:41
 14/26 anonim ***** válasza:
Ha a kisebbrendűségi érzést a személyiséged részeként kezeled, a te bajod. Nem változni akarsz egyébként, hogy jobb legyen? Az önsajnálat és önmarcangolás nem jó semmire, egyáltalán, ha csak ezt csinálod, minek raktad fel ide a kérdést?
2011. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

hiába írunk akármi kedveset, vagy próbáljuk meghozni az önbizalmad, ha te így állsz hozzá, akkor nyugodtan abba is hagyhatjuk szerintem, úgy sem változik semmi.

akkor süppedj az önsajnálatban. nem lesz csajod. punktum.

2011. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Már nem győzöm kapkodni a nyugtatót,annyira bosszanat a dolog.
2011. júl. 22. 10:58
 17/26 anonim válasza:
A nyugtatókkal csak rontasz a helyzeteden. Szerintem nem kellene ennyire görcsösen akarni a csajozást, és mindig ezen gondolkodni. Minden jó dolog általában spontán történik. Ha nem evvel foglalkozol állandóan, akkor egyszer csak azon veszed majd észre magad, hogy egy csinos csajjal beszélgetsz. Csak arra ügyelj majd akkor, hogy nehogy megint pánikba ess! Fel a fejjel, biztosan van valahol egy lány, akinek Te vagy az ideális pasi!
2011. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog. Szerencsételn vagyok,még az öngyilkossági kísérletem is kudarcba fulladt. Alvásmegvonással is próbálkozom,már ami önmagam kicsinálását illeti.
2011. júl. 22. 13:20
 19/26 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy van olyan csaj,csak külföldön él,amilyen mázlim van.
2011. júl. 22. 13:54
 20/26 anonim ***** válasza:
Dehogy van külföldön. A neked idális csajok hemzsegnek itthon, csak vagy otthon ülnek elzárkózva és neurotikus aggódással töltik az idejük, mint te, vagy elmennek és kezeltetik maguk, hogy egy fokkal emberszerűbbek legyen.
2011. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!