Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire selejtes, nyomorék, értéktelen ember?

Figyelt kérdés
Szeretnék csajozni,de nem tudok,nem merek. Meg ha csak rágondolok,hogy csajozok,hülyének érzem magam. Pedig csak gondfolok rá. Mi lenne,ha meg is tenném. :S
2011. júl. 19. 12:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem orvos,csak egy csaj meg egy jó munka.
2011. júl. 22. 15:01
 22/26 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy jobb is, hogy nincs csajod, mert ilyen életszemlélettel van rá esély, hogy belőle is magadhoz hasonló depressziós nyavalygógépet formálnál. Ennél okosabbat sajnos az eddigi - egyébként többnyire nagyonis hasznos - kommentek és azokra adott válaszaid után már nem tudok adni, bármit is szeretnél hallani.
2011. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Vannak nálam rosszabb helyzetben lévők.

[link]


Hozzá képest én egy Adonisz vagyok - már ami az arcot illeti. :)

Szóval,értékes ember vagyok:)

2011. júl. 22. 15:20
 24/26 Pinocchio ***** válasza:
A csajozást leszámítva az életed többi területével mennyire vagy elégedett?(0-100%-ig mondj egy számot)
2011. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Csaj és munka... Maris a kocsmából és közmunka az önkormányzattól. Nem probléma megszerezni. Jó csajért és jó munkáért meg kell dolgozni, senki nem fogja bekajálni a téveszmédet: miszerint te jófej, értékes, különleges ember vagy, akinek ez JÁR.
2011. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Rajtam nem múlik. Én mondjuk valami komolyabb munkát szeretnék,de ha nincs jobb,közmunka is jöhet. A tegnapi utolsó hozzászólónak válaszolva az életemmel olyan 10 %-ban vagyok megelégedve.
2011. júl. 23. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!