Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha azt érzem a lelkem annyira...

Ha azt érzem a lelkem annyira beteg h úgysem változtathatok és ez felemészt mi értelme egyáltalán élni?

Figyelt kérdés

sokszor akartam öngyilkos lenni.és mindig újra és újra(csak az erős gondolatig jutottam- jah és pszichológusnál már jártam,nem tudott segíteni.) .a múltkor mint 10 évesen kést szorítottam a hasamhoz majd gyógyszereket kerestem .aztán úgy voltam vele ez szánalmasan teátrális ..

Ami lennék amivé válni akarnék, azt úgy érzem nem vagyok képes elérni, kisebb kudarcra is kiborulok totál életképtelen vagyok .


És tudom ha hasznosnak akarom érezni magam mennyek önkéteskeind blabla -de az a kép a ami fejemben él magamról ,azzal van a baj. mert akármit akartam változtatni,csinálni sosem lettem boldogabb.sosem szerettek jobban ,sosem figyeltek jobban.


ha egykét napra hétre megmozdulni látszik valami is utána minden ugyan olyan és ez így megy 26 éve..


én már nem hiszem h ez valaha másképp lesz ..

ilyen lelkülettel nem érdemes élni ..


2011. júl. 22. 22:50
1 2
 11/11 anonim válasza:
létszi írj egy privát üzenetet
2011. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!