Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan húzhatnám ki magam a...

Hogyan húzhatnám ki magam a depresszióból?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én elég súlyos depresszióból gyógyultam fel. A következő vitaminokat szedtem és szedem is. Neuroptim, Kálcium, Q10 vitaminból a 20 mg-os /ez beállítja a vérnyomást/ lecitin, méhpempő, flavin, E vitaminból napi 1 db 100 mg-os. A D vitamin is fontos az idegrendszernek. napi fél óra napon tartózkodás fedezi a napi szükségletet, persze nem teljesen felöltözve. Ügyelni kell a triptofánbevitelre /a pulykahús tartalmazza a legtöbbet/.Tejsavófehérje koncentrátumot ittam a betegségem alatt. Ez segíti az ingerületátvivő anyagok kommunikációját. Napi 1 kapszula halolajat tartalmazó étrendkiegészítőre is szüksége van az agynak a megbomlott agyi anyagcserezavar helyreállításához. Ha még marad pénzed ezek megvásárlása után javasolom a kendermag örlemény kapszulát. Ezt az agy cannabisának is nevezik. Továbbá szedek még homeopátiás Sedatific Pc nevű szert is.

Jobbulást!

2011. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sedatific Pc ezt szedem én is..

köszönöm válaszodat

2011. júl. 27. 17:40
 13/17 anonim ***** válasza:
Szivesen. Nem tudom ismered-e az antipánik.hu oldalakat, ha nem nézd meg. Érdekes cikkek vannak a facebookon is ebben a témában. Sok sikert! Nekem úgy tűnik sikerült.
2011. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi! tudsz olyan oldalakat amik gyógynövényekkel foglalkoznak?
2011. júl. 28. 21:07
 15/17 anonim ***** válasza:

Van egy fantasztikus jó könyv, próbáld megszerezni: Gyógynövény patika a címe Readers Digest a kiadója. Dr James A. Duke írta. 1000 000 példányban eladott sikerkönyv. Kb. 7000 Ft. Próbáld megvenni. Teljeskörű gyógynövénytár és útmutató közel 300 gyakori betegség és kellemetlen tünet kezelésére és enyhítésére.

Jobbulást!

2011. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. júl. 29. 16:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Szivesen és sok sikert!
2011. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!