Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszio, mit tegyek, olyan...

Depresszio, mit tegyek, olyan nehez, de miert? 16/L

Figyelt kérdés
Olvasgattam a neten a depressziorol es tobb tunetet megtalaltam magamnal is.Pl: tehetlennek erzem magam pedig tudataban vagyok annak h igenis sokat segit h nap mint nap (most vakacioban) rendben tartom a lakast,duhos leszek eleg gyakran hulye badarsagokra olyan szemelyekkel kapcsolatban akikre sose voltam,sokat halgattam zenet szinte az volt a mindenem de mar az se koti le a figyelmem,ramjon gyakran a siras pedig regebben eggyaltalan nem voltam siros,faradtnak erzem magam pedig alszom 10-11 ig es az utobbi 2 hetben rengeteget fajt a fejem,enni is mar szinte csak rutinbol eszem es nem azert mert igazan akarnak enni.Nem merek senkivel beszelni errol es mindenki elott jopofizni kell de minden nap oraja egy kinszevedesnek tunik.
2011. júl. 27. 22:22
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Ki tudja milyen okok miatt nem valik el anyukad de talan ez lenne a helyes de tartsatok ossze.Hu mennyire orulnek ha engem kuldenenek el ithonrol,annak aztan orulnek,de ellentetes megint a dolog mert en pont h ''bezarva'' vagyok.annyira idegesito es mar nyomaszto ez a bent ules h belebolondulnek legszivesebben.

egy szulonek annal nagyobb fajdalom mint a gyermeke eltemetese nincs.ezert kell tanulnunk az ilyen szomoru esetekbol ahol eddig fajultak a dolgok h mi jobb dontest hozzunk akarmilyen nehez is tulleni mindenen elve mint halva.

sajnalom az esetet : |

2011. júl. 29. 17:35
 32/35 anonim válasza:

hat igen , 1 ideig enish orultem meg gondoltam mijen fasza

de mikor tenyleg nicns semmi kedved es zuhog az eso kint senki nincs kint , teged meg utrarak akkor mar elgondolkodtatoo :-? s az nkm rosszul esik

es a multkor elkezdtem vele veszekedni hgy minek kuld el mindig , nincs kedvem fogja fel es aszondja h az mas hgy te mitakarsz es az mas amit EN akarok /:) : /


az nagyon szarul esett !! : / , elmentem es jol begyogyszereztem magam :/ vetem 1 doboz cigit , elmentem 1 hazhozahol nem jar soha senki es csk felig vn felepitve ! begyogyszereztem magam lefekudtem a fube es ott ultem !


:/ ..!

2011. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

erre csak azt lehet mondani h ami tulzas az tulzas,a szuleinket nem tudjuk megvalogatni de arrol igazan tehetunk h majd a sajat csaladunkat jobba tegyuk.

cigizni en is szoktam olykor ha merges vagyok,pedig megigertem a baratomnak h lemondok rola,ez volt az ujjevi fogadalmam de nem tudom turtoztetni magam mikor merges vagyok es sokkal jobb otletnek tunik mint a duhonges.

remelem nem esett komoly bajod a gyogyszerek miatt :|

es ilyenkor inkabb azt tartsd szem elott h nem eri meg a sajat szervezeted tonkretedd olyasvalaki miatt aki nem eri meg es gondolom nem tartod valami nagy embernek apukadat a viselkedese miatt

2011. júl. 29. 18:31
 34/35 anonim ***** válasza:

A 21.54-es vagyok. Én azt javaslom, mielőbb kérd szakember segítségét, ha úgy érzed, hogy egyedül nem vagy képes megbirkózni a dolgaiddal (egyébként egészen más "gondolkodni" valamin, és egészen más leírni, s később visszaolvasni)! Az viszont a gyógyulni akarás jele, hogy az öngyilkosságra nem lennél képes :) Arra a kérdésedre, hogy "mi van azzal aki nem ismeri fel,hogy depressziós" sajnos "egyszerű" a válasz: vagy pszichiátriára kerül, vagy öngyilkossági kísérletet (esetleg sikeres öngyilkosságot) követ el ha annyira mélyen befordul,hogy a környezete sem vesz észre semmit ebből :(

Szerencsére Te fölismerted ezt, ezért mielőbb kérj külső segítséget - meg lehet "gyógyulni" a lelki bajokból is, csak hosszabb idő alatt, és nagyon sok türelemmel és kitartással :)

2011. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

hat ign , n tartom vlmi nagy embernk :/ . es nm lett semmi bajom mert ojan gyoyszert adagoltam tul ameike ha beveszed ojan bintha beszivnal kb. c azutan nm tutsz az este aludni . es akkor mikor szarul erzem magam altalaba begyogyszerezem mgam s akkor jobb minden de nem akarom tulzasba vinni .. e nem nagyon akarok tobbet szedni mrt nm akarok rasokni mert husszutavon karos nagyon !!



s azert az is sz@rul eski h 1es emberek ck azert is fikaznak es kotekednk vlm mrt tudjak jol h erzekeny vagyok . meg vegigmegyek a varoson es nincs ojan alkalo h 1x legalabb ne szoljanak be vagy ne kotekedjenek vlm ! s mindig 'emoznak' meg ijesmii . s enkem ez zavar ! azvosztajba is midenki midenkivl beszelt en mg ultem. padba e zenet halgattam szunetbe es az osztajba is ugy szolitottakh emo s engem mar nagyon idegesitett ! szerencse h ma vege ..remelem h a gimibe majd jobb lessz miden !



14/L

2011. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!