Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom elfogadni magam?

Miért nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés

zavar, hogy a barátaim közül egyedül nekem szőrösödik a hasam és mellkasom. zavar, hogy striák vannak a hátamon és még látszanak. zavar, hogy sok anyajegyem van, és "nagyobbfélék"(ezek közül sok olyan ami "elemelkedik a bőrtől", főleg nyaki tájékon)). nagyon zavar, hogy van egy kis hasam, és nincs lelki erőm hogy lefogyjam.. aszmás fagyok vis tüdőt igénybevevő sportot csinálni nemtudok. nembirom megálni, hogy ne egyek akár egy kis szelet csokit se, hogy még reggelire se egyek 1 zsömlét se..

kifelé nem mutatom, hogy nekem ilyen gondjaim lennének, de belül emészt engem, és nem tudom elfogadni saját magam.. tudom h változtatni ezen nem tudok, ez van.. de nem megy....

valami tanácsot tudnátok adni ezzel kapcsolatban?


2009. ápr. 6. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hm. Valóban nehéz helyzet. Miben hiszel? Úgy értem Istenben, angyalokban, reinkarnációban, karmában? Szóval hogyan gondolkodol? Mert azt hiszem innen kellene megközelíteni...
2009. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmm... nem hiszek semmiben :)
2009. ápr. 6. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Biztos azért vannak olyan külső-belső tulajdonságaid, amiket szeretsz:) Állj a tükör elé és nézd meg alaposan magadat! Írj össze egy listát, hogy mit szeretsz magadon(őszinte vagy, segítőkész, kedves a mosolyod stb.)


Próbálj meg ezekre a tulajdonságaidra koncentrálni és ezeket talán még jobban kiemelni. Hidd el mindenkinek vannak hibái, miért lenne baj, hogy Neked is van pár!? Azt írtad vannak barátaid, velük miért nem beszélsz ezekről? Talán ők is tudnának valamiben segíteni...


Fel a fejjel!


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok édességet eszel, és általában nagyon rosszúl táplálkozol?
2009. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
biztos még fiatal vagy, ezek az aggodalmak 1-2 éven belül teljesen eloszlanak és teljesen más dolgokkal fogsz foglalkozni! megtalálod a stílusodat, aminek megfelelsz tulajdonságilag és aminek köszönhetően más leszel mint a többiek! az lesz a fegyvered és nem a tökéletes bőr, vagy alak...
2009. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

persze h vannak, csak nekik ezt nem mutatom, rgo nem is tudnak róla... nemhiszem h tudnának segíteni...


nem eszek túl sok édességet, és ki táplálkozik rendesen mostanság?! :) biztos h nem ez a baj


ahogy ucsó kommentelő is írta, valószinüleg késöbb ez elmúlik..


kösz mindenkinek :)

2009. ápr. 7. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!