Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez az érzés/ jelenség?

Mi lehet ez az érzés/ jelenség?

Figyelt kérdés

hirtelen lesz, egyik pillanatról a másikra, úgy érzem, mintha megsemmisülnék, mintha vmi fólia mögül nézném az eseményeket, mintha vmi burokban lennék, olyan tompák a dolgok, kicsit mintha álmodnék.

inkább fiatalabb koromban jelentkezett sokszor 13-15 évesen, akkor, amikor eléggé fáradt voltam többnyire.

nagyon furcsa, először kellemetlenül érintett, mert hirtelen azt hittem,h. majd nem tudok rendesen beszélni, mozogni, viselkedni így, pedig de, a külvilág nem veszi észre rajtam.

mi lehet ez?


2011. júl. 31. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Derealizáció?
2011. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet tudom miről beszélsz, olyan furán látsz mindent. Ilyen velem is szokott lenni, de fogalmam sincs mitől lehet
2011. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

rákerestem a derealizációra, hát nemtom, félig-meddig rá illik, nem teljesen.

elég nehéz körülírni ezt az érzést. csak olyan 10-15 percig tartott mindig, elég ritkán jött elő. először szinte ijesztő volt a furcsasága miatt, később inkább érdekes, de akkor már nagyon kevés ideig tartott, most 20 éves vagyok, talán évek óta nem volt, pedig mostmár inkább kíváncsi lennék rá.


tudsz vmit még konkrétan a derealizációról?

2011. júl. 31. 22:32
 4/7 A kérdező kommentje:
ja még vmi: nem úgy érzem h a környezetem lett idegen, érzem h belőlem jön ez a dolog, mégha a környezet is tompul el, de azt érezni,h. nem ott van a változás..
2011. júl. 31. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor deperszonalizáció.
2011. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rita01 válasza:
én ezen az oldalon az ezotérián belül olvastam ehhez hasonló tünetekről de az valami asztrál utazásos valamiről irt [link] keresgélj ezen az oldalon hátha találsz összefügést.
2011. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz! Velem is volt ez egy időben kb 13 évesen...Én akkor inkább úgy jellemeztem, hogy mintha "álmodnék" vagy nem tudom de ugyanez volt...Én akkor azt murisnak találtam.:)
2011. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!