Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Kész idegroncs...

Mit csináljak? Kész idegroncs lettem!

Figyelt kérdés
Valaki segítsen vagy kérem irjon akinek volt ilyen problémája már és, hogy hogy lábalt kibelőle. Az a problémám h nagyon sokat túl sokat is idegeskedek mindenen már egy 2-3 éve kezdődőtt, volt, hogy elmúlt egy félévig (barátom lett szerintem ezért, most 8hónapja vagyunk együtt) de egyre többet veszekszünk minden kis apróságon álltalában mindig én ezdem el de nem tudom miért, félek h egyszer talál magának mást vagy valami (nincs alapja de mégis mindig bennem van) :( meg itthon is sok családi probléma van. Itthon is idegeskedek olyan szintem kijönnek rajtam ezek a tünetek a stressztől, hogy még ha nemis történik semmi mindig rámjön, hogy lever a víz, kiráz a hideg, hányingerem lesz, olyan mintha elakarnák ájulni, és hasmenésem is van. Fogytam is miatta. Nem egyszer előfordult, hogy barátommal moziban voltunk és film közepén kikellett mennem mert annyira rosszul lettem. Ma reggel is kellett volna mennem pestre hévvel és olyan szinten rosszul lettem, hogy nem tudtam felszállni a hévre és megkerestem a legközelebbi illemhelységet, hogy lenyugodjak hasmenésem lett ugy éreztem mintha kiszakadna a gyomrom az idegességtől. Anyukám adott Valeriana relax tablettát ma ezdtem el szedni. Remélem hat valamit. Ez milyen betegség pánikbeteg vagyok vagy depressziós vagy valami más? Kérem valaki segítsen teljesen elvagyok keseredve, hogy ilyen fiatalon 18évesen(lány vagyok) ilyen problémáim vannak. Mit lehet csinálni?
2011. aug. 20. 00:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a dokitól azért van hogy bármit elmondhas neki törvény van rá hogy nem adhat semmit tovább amit mondasz, amit a másik doki mond hogy vizsgáltasd ki magad szintén jó tanács mert a lelki gondok gyakran okoznak komoly fizikai tüneteket szóval a mostani dokid se kontár csak alapos.
2011. aug. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Dilibogyókat ne szedj az csak ront a helyzeten a Frontin meg függőséget okoz. Inkább járj pszichológushoz!
2011. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődő pánikbeteg vagy. Menj el pszichologushoz,és próbált legyőzni magad a dolgot,ha nem sikerül kénytelen leszel pszichiáterhez menni,aki valami gyógyszert fog irni pánikbetegség kezelésére.
2011. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nagyon rendesek a pszichológusok. Kérj beutalót a háziorvosodtól. Nem kell neki magyarázkodni. 18 vagy és tanulsz még, akkor tuti ingyen lesz. Hogy a fölött mi a helyzet azt nem tudom.
2011. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek aki írt! :) már kezdek jobban lenni, azért még vannak tüneteim de nem olyan erősek! Megfogadtam a tan

csokat és elkezdtem futni minden reggel egy kicsit, és tényleg sokkal jobban érzem magam, barátomnak is elmondtam az egészet, hogy mitől félek meg stb. és megbeszéltük utána nagyon jo érzés volt nem aggodtam semmin nagyon. Ha így marad akkor nem megyek pszichológushoz, és remélem soha többet nem kell ezt átélnem. köszönöm még egyszer!

2011. aug. 23. 00:12
 16/17 anonim válasza:

Jó ezt olvasni, hogy máris sokkal jobb :)

Csak a későbbiekben is figyelj az ilyesmikre, ha zavar valami, újra beszéljétek majd meg, és akkor nem tud újra elmérgesedni a helyzet! :)

2011. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 iceraven válasza:
Pánikbetegség. Orvos maximum felír valami pirulát, amitől meg akár függő is lehetsz. Először inkább próbáld meg rendberakni önmagad, az önbizalmad, azután hirtelen megszűnik az összes probléma. Erre jó lehet a sport, ruhatárcsere, szolárium, akármi, amitől jobban érzed magad a bőrödben.
2011. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!