Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdossa magát! Hogyan segíthe...

Renesmee18 kérdése:

Vagdossa magát! Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerem látásból. De csak egy hete vagyunk beszélő viszonyban. Nagyon kedvelem meg minden. 14 éves én 16 és fél. Ő fiú én meg lány. Én is szoktam magam karcolgatni, tűvel szúrni (apukám orvos, így mindig tudok steril tűt szerezni). De nem olyan durván mint ő. Nem tudom mit tehetnék érte. Nem tudom, hogy miért csinálja...

Próbálok rajta segíteni de mivel 1hete beszélgetünk, nem tudom,m hogy mit tehetnék érte.

A volt sulijában sok volt vele a gond mert hiperaktív és diszlexiás, saját akaratából sulit váltott.

Hogy segítsek rajta? Nem akarom, hogy komolyabb bajai legyenek.


2011. szept. 24. 12:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
elöszöris kérdezd meg tölle miért csinálja ezt aztán ülj le vele beszélgetni es halgasd meg támogasd
2012. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Am a gmail.com es nem hu
2013. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia! Nekem nem sok tapasztalatom van ebben, hiszen csak egy embert ismerek aki vagdossa az ereit..... Na mind1....... Szerintem próbálj a lelkére hatni, és beszéld meg vele a problémáit... Mert a legtöbb ember azért teszi ezt magával, mert úgy van vele hogy inkább itt fájjon mint belül.... Beszéld meg vele hogy miért csinálja meg ilyenek
2015. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!