Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm pánikbeteg, hogy...

A barátnőm pánikbeteg, hogy tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

21. században még használják az elektrosokkot? :O

Ez durva.

2011. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szimpla értelmetlen emberkínzás..
2011. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy nem fáj az elektrosokk, érzéstelenítenek és persze lekötnek, mint egy állatot. Szerintem is kínzás:(, hogy lehet már meggyógyítani valakit ilyen módszerrel? Én nem hiszek benne.Nem tudom mit tennék, ha közeli családtag esne divatos szóval élve "depresszióba", de hogy a gyógyszerektől és a pszichiáterektől foggal-körömmel óvnám, abban biztos vagyok!
2011. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ez kb olyan, hogy mondjuk valakit elkezdenének bottal ütni, hogy ugyan ne legyél már szomorú :P
2011. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ja és addig ütnék, amíg azt nem mondja, hogy örül...de ha vernek valakit, hogy tudná ezt mondani
2011. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Atyaúristen! Ez szörnyű! Mármint a film. :((( Éa akkor még nem tudunk mindent a gyógyszerekről, amit a halálipar belénk töm, ráadásul önként rohanunk minden bajjal hozzájuk!
2011. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azt tartom durvának, hogy ezt még most, hogy már tudja mindenki, hogy semmire sem jó, mégis használják a sokkolást...

Egyébként teljesen nem vagyok pszichiátria-ellenes, mert nekem, bár nem a gyógyszerek, hanem a beszélgetések segítenek, szerencsére nagyon minimális gyógyszert szedetnek velem, mivel gyakorlatilag nincs komoly bajom.

Az a bizonyos gyógyszer, amit már elég régóta szedek, nagyjából csak azért kell, mert már hozzászoktam és azért lennék rosszabbul, mert hiányozna az "adag"

2011. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sose kételkedj abban,hogy megfog gyógyulni, vagy ha mégis ne mutasd neki. Próbálkozzatok kineziológusnál, nekem segített.
2011. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!