Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? (Kérdésed túl...

Mi a bajom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Minden bajom van, minden zavar, semmihez sincs kedvem (még élni sem), nincs kedvem társalogni, nincs kedvem sehova menni, nem tetszem magamnak, folyton filózok, szerintem az emberek sem kedvelnek,...

De, nem tudok mit tenni, ha azt sem tudom, h igazából miért van ez az állapot.:(


2011. okt. 15. 17:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Barátaim vannak, de nem szeretek velük lenni, mert folyton kibeszéli egymást, igy gondolom, h engem is, a legjobb barátnőm messze lakik tőlem, úgyh vele csak ritkán tal, de úgy érzem, h most már ő nem élvezi a társaságom.:S

Kis városban élek ahol semmi lehetőség, nincs mozi se, és kiállitások sem.

2011. okt. 17. 10:51
 12/14 A kérdező kommentje:

Pszihológusnál meg már voltam...de nagyon nem értették a dolgukat. Közelünkben meg másik nincs. De, ha lesz alkalmam valahol, akkor biztos elfogok menni. És futni is majd...remélem lesz elég akaraterőm hozzá, mint eddig...

Köszi a válaszokat!:)

2011. okt. 17. 10:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Nehéz időszakot élsz meg, de jönni fog a változás :) Kitartást!!!
2011. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Már nagyon várom azt a változást, csak abban reménykedem.

De, valaki erre azt mondaná, hogy a változásért tenni is kell...:)

Köszi!

2011. okt. 17. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!