Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusok és pszichiáte...

A pszichológusok és pszichiáterek ugye mind hazudnak?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis szépítenek a dolgokon. Csak nem mondhatják meg a páciens szemébe, hogy egy undorító életképtelen genetikai hulladék, ha az a cél, hogy jobban legyen, nem?
2011. nov. 12. 16:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Sosem tudhatod mikor kerülsz szar helyzetbe az életben, úgyhogy óvatosan ezekkel a kifejezésekkel... Amúgy nem hazudnak, hanem próbának megnyugtatni, esetleg tanácsot adni.
2011. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem,nem hazudnak.
2011. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
rosszul látod a dolgokat.
2011. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Ezt a hülyeséget honnan veszed?

Aki pszichés beteg,még nem jeleni azt,hogy értéktelen!!!

Én is pszichés beteg vagyok már 12 éve és le vagyok %-olva és igen is fontos vagyok,,pld a két fiamnak anyámnak ,férjemnek,barátaimnak!

Ha te ezt gondolod akkor az érték rendeddel van a baj és nem a pszichéddel.

2011. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hm, elnézést. Nem dobálózok ezekkel a kifejezésekkel, 4 éve folyamatosan járok szakemberekhez, most tartok a 6.-nál.
2011. nov. 12. 16:38
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Akkor lehet,hogy nem a szakemberrel van a gond.
2011. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ja és nem azért vagyok értéktelen, mert pszichés betegségem van.

Pszichés beteg lettem, mert értéktelen vagyok.

2011. nov. 12. 16:39
 8/23 anonim ***** válasza:

Egy segítő szakembernek soha, semmilyen körülmények között nem szabad a kliense szemébe mondania, hogy az egy undorító életképtelen genetikai hulladék. Mert akkor : 1. Alkalmatlan lenne a hivatása űzésére. 2. Ezek a szakemberek pontosan arra vannak, hogy a kliens saját maga által aláásott önbecsülését helyre igazítsa.

3. mindkét szakember a kliens központú!

2011. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Menjél Csernushoz, ő megmondja a frankót az biztos, egyébként lehet letölteni Csernus előadásokat, ott is bele nézhetsz, hogy gyógyít!!!
2011. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mit értesz hazugság, vagy szépítés alatt? Hiszen gondolom azt sem mondják, hogy te egy erős, kiegyensúlyozott, magával ragadó személyiség vagy. Egyáltalán miért kéne ilyesfajta megállapításokat tenniük? Hiszen az a dolguk, hogy a problémádra koncentráljanak és segítsenek, nem az ítélkezés. A bőrgyógyász se vágja a fejedhez, hogy undorító ez a kelés a testeden, de kár, hogy meg kell vizsgálni. Egy orvos, pszichológus egyáltalán nem így közelíti meg a páciensét, ahogyan te feltételezed.
2011. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!