Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusok és pszichiáte...

A pszichológusok és pszichiáterek ugye mind hazudnak?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis szépítenek a dolgokon. Csak nem mondhatják meg a páciens szemébe, hogy egy undorító életképtelen genetikai hulladék, ha az a cél, hogy jobban legyen, nem?
2011. nov. 12. 16:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%
Én nem nagyon tudok hinni olyannak, aki pénzt kap azért, hogy meghallgasson...
2011. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%

Kedves utolsó!

Ilyen alapon én nem tudnék megbízni abban,aki egész nap csak reszelget, vagy egész nap csak kapálgat. stb. Őnekik ez a munkájuk. Ne becsüld le. Ha nem akarsz elmenni hozzájuk, ne tedd. Menj olyanhoz, aki legalább levágja az egyik lábadat. No az aztán látszik.

2011. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
a gyógyuláshoz a te akaraterőd is kell máshogy nem fog működni.
2011. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
A jó szakember nem hazudik. Hogy hogyan tálalja a dolgokat, az már más kérdés. Az értéktelenség pedig nézőpont kérdése.
2011. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább azt mondom, hogy az átlag sztereotip szövegeket lök. Ami vagy használ, vagy nem. Amíg nem találsz valami életcélt, addig nem fogsz jobban lenni, és ez független attól, hogy valaki genetikai hulladék-e vagy sem. Mivel élsz, nem mondhatjuk azt sem, hogy életképtelen vagy.
2011. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kedves pirateca.


Ugye úgy értetted, hogy olyan ember segítsen, aki esetleg egy csődtömeg?



lásd: [link]


Ez a cikk persze lesarkítja a dolgot, de szerintem így ki tudtam emelni a lényegét a mondandómnak, hogy megértsd te is.


Olyan ad tanácsot magáéleti dolgokról, aki többször elvált és még lehetne ragozni.


A továbbiakra nem reflektálnék, mert ugye mindenkinek megvannak a maga korlátai. További jó vitázást a semmin.

2011. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%
nem. de egy csomó nem ért a saját szakmájához....
2011. nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Elég ostoba a kérdés, ugyanis aki megjelenik egy pszichiátriai szakrendelőben, az nem feltétlenül a népesség "legalját" képviseli pszichiátriai szempontból. Aki eljutott a pszichiáterhez, az észrevette, hogy valami baj van, nem a világgal, nem másokkal, hanem vele. Vagy közölték ezt vele mások, ő meg elfogadta. És utána el mert menni a pszichiáterhez. Ezt végiggondolva nem biztos, hogy a legsúlyosabb esetek kerülnek pszichiáterhez.
2011. nov. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hallottál már Csernusról? Nézd meg egy videóját youtube-on és azután mondd, hogy hazudik!:D


Nem, nem hazudnak. Sőt, sokszor része a munkájuknak, hogy az önbecsapásokat megvilágítsák. Viszont elvileg nem mondhatnak olyat, amivel ártanak.

2011. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem. Azok a politikusok és az ügyvédek.
2011. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!