Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha abbahagyom az antidepresszá...

Ha abbahagyom az antidepresszánst, akkor mennyi idő után leszek újra lehangolt? 1-2 hét? Szóval mikor ürül ki teljesen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De hát minden szervezet és minden gyógyszer más, senkire nem hat ugyanúgy, ezért sem lehet biztosan megmondani, hogy kire mi vár. 60 mg cymbaltát szedtem pszichés probléma nélkül, egyik napról a másikra leraktam, de ebből is 30 mg a legkisebb, utána annyit tehetsz, hogy szétszeded a kapszulát és a pici golyókat csökkented, mert nincs hova darabolni, de a 30-ast már simán el szokták venni. Olvastam, hogy nagyon sokan megszenvedik az erről való leállást, örülj neki, hogy neked nem volt vele gond, de nem ez lesz az általános.
2011. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen pontosan, mindenkire másképp hat. Ebben igazad van. De akkor ne tegyél ilyen kijelentést, hogy az antidepr. az drog!
2011. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az nem én voltam, én a legelső hozzászólást írtam.
2011. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Végül is mindenki maga dönti el, hogy rontja el az életét. Én akkor sem ajánlom ezeket a pszichoszomatikus szereket, főleg hosszú távon nem.
2011. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Végül is mindenki maga dönti el, hogy rontja el az életét. Én akkor sem ajánlom ezeket a pszichoszomatikus szereket, főleg hosszú távon nem."


Kedves utolsó: Ugye te nem is vagy orvos! Meg nincs is pszichiátriai betegséged. Másként nem beszélnél zagyvaságokat. Mármint hogy te nem ajánlanád! Miért, ki vagy te?

Kedves kérdező! Az antidepresszánst gyógyult állapotban, a kezelóorvos javaslatára lehet, kell elhagyni. A leszokásnak is nagyon hosszunak kell lennie, hogy ne térjenek vissza a betegség tünetei. Ezeket a mostani szereket akár 5 évig is szedheted a rászokás nélkül

2011. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bolya0320 válasza:
szia! a megoldás az ha megoldódik a problémád ami miatt elkezdted szedni! Minden agyban dől el! A gyógyszertől megmaradnak a gondjaid csak könnyebb elviselni ha szeded! Én is most csökkentettem az adagon még pár hónap és abbahagyhatom! szerintem ha van aki támogat akkor sokkal könnyebb abbahagyni és akk lehet hogy nem is lesz mellékhatása!A lényeg hogy nem szabad abbahagyni egyik napról a másikra mert abból komoly baj is lehet! nekem az segített hogy kiszakadtam egy bizonyos környezetből, azóta sokkal nyugodtabb az életem.
2011. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!