Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most már tényleg csak az...

Most már tényleg csak az öngyilkosság az egyetlen választásom?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Több mint 1 éve keresek munkát, úgy hogy felsőfokú végzettségem van és 1 év szakmai gyakorlatom is van.

Ez alatt az 1 év alatt még csak árufeltöltőnek és segédmunkásnak sem akartak felvenni! És szerintem ez már sok mindent elárul. Hogyan akarjak a szakmámban elhelyezkedni, ha árufeltöltőnek és segédmunkásnak sem vesznek fel?


Már tényleg a pofámról leszakad a bőr azért mert még mindig a szüleim tartanak el, és a tehetetlenség miatt, hogy dolgozni akarok, (fizikai munkát is szívesen végeznék!!!!!!! nem ragaszkodtam volna az irodai munkához) de nem tudok állást szerezni.


Most hogy a karrieren kívül elkezdett alakulni az életem és lett barátnőm is, nem jó szívvel válnék meg az életemtől, de nem akarok 26 évesen is egy otthon élő lúzer lenni, akit a szülei tartanak el. Ettől nagyon félek!!!


úgy gondoltam még várok jövő tavaszig, ha addig sem vesznek fel sehová, akkor muszáj megtennem, mert nem bírom elviselni ezt az érzést. nagyon sok keserűség van bennem emiatt... és kilátástalannak látom a helyzetemet, mert sehová sem akarnak felvenni.


2011. dec. 15. 07:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Kedves 66%-os!

sajnos rosszul látod a helyzetet... budapesten még csak segédmunkát sem tudok találni.

De ha nem hiszed el lenne egy ajánlatom: ha tudsz nekem keríteni egy könnyű fizikai munkát, akkor az első havi bérem felét odaadom! Na mit szólsz hozzá?

Én már próbáltam, nekem nem ment...

2011. dec. 19. 15:00
 22/24 anonim ***** válasza:

Néhány éve folyamatosan találtam mindenféle segédmunkát Bp-en, főleg szórólapozást. Vidéken még az is protekciós meló!! Bp-en mindig lehet szórólapozni. Azonban volt 8-10 különféle könnyű fizikai alkalmi munkám ott, mindet én szereztem magamnak, protekció nélkül, és legfeljebb 4-5 napig tartott, mire újabbra akadtam, ha az aktuális megszűnt.


Pl. az aluljárókban érdeklődj a szórólaposoktól. Igaz, hidegben állati sz*r álldigálni. Amúgy nem értem, Pesten miért nem akadsz alkalmi fizikai munkára...

2011. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
41%
én sajnálom a kérdezöt, szomorú, hogy diplomával sem talál munkát. talán esten kéne probálkozni élni..., de mint irta nincs pénze állásinterjukra. nagyon szomorú. én mindig azon kesergek, hogy nem tanultam semmit. én se tudok majd hol dolgozom pár év múlva. biztos hajláktalan leszek, azaz öngyilkos inkább. de van kutyusom.gondoskodnom kell róla.
2012. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Végigolvastam a hozzászólásokat és nem bírom ki, hogy ne reagáljak rá.

A kérdező tényleg depressziós, mert nem talál munkát. Tudom én, hogy baromi nehéz munkát és megélhetést találni, de azért lehet,csak egy kicsit akarni kell!

Ha tényleg 1 éve igazán keresel munkát el se tudom képzelni, hogy milyen megfontolásból nem mentél még a munkaügyi központba.. Valaki rosszat mondott róla és ez neked elég,nem akarsz róla megbizonyosodni.

Szerintem neked egyetlen egy problémád van, mégpedig, hogy a szüleid eltartanak és ezzel az öngyilkos dumával egy szimpla és átlátható védekezési mechanizmust próbálsz generálni. Az önsajnálatod nem visz előre!

Az önkéntes munka az neked deragál, pedig biztos, hogy a szüleidet büszkeséggel töltené el, hogy a fiuk ha nem is pénzért, de másokért tesz valamit!(A barátnődről nem is beszélve!!!)

Így legalább a szándék egyértelmű lenne mindenki számára!


Kutyázol?Hát akkor miért nem szaporítasz kutyákat, vagy vállalsz kutyasétáltatást, lehet hogy nem egy életcél de a semminél biztos,hogy több!


Ahogy elnézem van számítógéped és interneted, hát miért nem kezdesz el kereskedni valamivel, vagy közvetíteni, de hogy ne csak kérdezgessek adok még pár tippet.


Ezeken az oldalakon találsz szabadúszó munkákat,amiket otthonról el tudsz végezni, hát láss neki, teljesen ingyenes csak keresned kell!


[link]


[link]


van még pár, de nem akarom megcsinálni a munkát is helyetted...


Íme még egy ember,aki megtolta a szekered ingyen!


U.I.: olvasd vissza az egész forumot, próbáld meg külsősként látni, és rájössz, hogy minden lehetőségre,ötletre amiket kaptál egy abszolút pesszimista választ adtál, de esélyt egy fikarsznyit sem!


Szóval mozdulj meg, mert egy idő után a szüleid is megunják és ha már el is kell tartanod magad, akkor sokkal rosszabb helyzetben leszel.


Apropó a szüleidet is megkérhetnéd, hogy nincs-e ötletük valami munkára neked.

2012. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!