Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira utálom a külsőmet. Az...

Annyira utálom a külsőmet. Az öngyilkosság gondolata kerülget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22/F
2009. máj. 25. 20:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
4. vagyok... Tényleg szívesen segítenék Neked :) Szeretem mindenkiből kihozni a legjobbat :$
2009. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Hát éppen saját magadtól vagy egyedi.

Ha látod a szüleid vonását magadon,hát láthatod,hogy ők is megtalálták egymást,a szerelem nem a szépségtől keletkezik,hanem csak úgy.

Hidd el, a belső tulajdonságok fontosabbak,és valakinek pont így tetszel meg külsőre is,belsőre is,ahogy vagy.

Nekem pl.nagy dudaorrom van,lány vagyok,utáltam az orrom,műtétre gyűjtöttem volna,mikor apukám meghalt-és neki volt ilyen orra.Azóta imádom az orrom,ha tükörbe nézek,apukám jut mindig eszembe.

Ez komoly.És problémám sosem volt a magánéletben,aki szeret,így szeret.Én mindigis a különlegesebb,nem átlagos fiúkat szerettem,sokkal szexibb egy izgalmasabb arc!

2009. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat. Igazából az a baj, hogy már kihoztam magamból a maximumot, ami az öltözködést illeti. Az tényleg szuper. De attól még a fejemet nagyon, de nagyon utálom.
2009. máj. 25. 21:22
 14/26 anonim ***** válasza:
Egy címet azért kaphatnék? Nem lehet annyira szörnyű a helyzet, szerintem eléggé önbizalomhiányos vagy
2009. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Sportolj, hogy szép tested legyen, vágass valami jó frizurát (vagy növeszd meg... kérd ki egy szakértő véleményét, hogy mi áll jól Neked), tedd rendbe a bőröd.... Mi a baj vele? Túl fehér? Túl érzékeny? Túl pattanásos/ zsíros? Mindenre van megoldás!

Újítsd fel a ruhatárad, öltözz változatosan, szép színekbe, jó fazonú ruhákba.

Tehát: jó frizura + karbantartott bőr + sportos test==> NEM LEHETSZ csúnya, mert így már szinte lehetetlen...:)

Ami pedig a legfontosabb, hogy ne legyél szomorú, ne legyen ilyen elborult a világképed, mert az meglátszik az arckifejezéseden, és ez még csúnyábbá tudja tenni az embert mint a nem szép arcvonások.

NEVESS, járkálj barátokkal ide-oda, csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, és aludj sokat, hogy kipihent legyél...:)

Remélem segítettem, ha gondolod dobhatsz egy msn címet, és dumálhatunk ha gondolod... adhatok még tanácsokat :)

Puszi, és fel a fejjel!;)


17/L

2009. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Egyelőre szeretnék anonim maradni. Még alszok egyet, és holnap lehet írok privit.


A belsőmre nagyon büszke vagyok. Azonban amíg nem tudom illetve nem látom szépnek magam kívülről, addig soha sem leszek kiegyensúlyozott. Ezért szeretnék meghalni.

2009. máj. 25. 21:27
 17/26 anonim ***** válasza:

Jah, ha megvan a ruhatárad, akkor jó :)

Bocsi, csak miközben írtad a kommentet, én még a válaszom írtam:)

2009. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ne akarj meghalni!!!
2009. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne tedd meg! Ez a legrosszabb dolog, amit tehetsz! Sokan vagyunk itt, akik tudnánk Neked segíteni...

Szerintem a problémád olyan, amin lehet segíteni, tehát a legnagyobb butaság lenne ezért meghalnod... NE TEDD!!!

2009. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Régóta érik bennem ez, nem csak egy fellángolás az öngyilkosság terve. Már vannak is ötleteim a kivitelezésre. Istenem, bárcsak szebb arcom lenne...
2009. máj. 25. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!