Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nap minden percében az...

A nap minden percében az öngyilkosságon gondolkodom, és félek, hogy egyszer egy rossz percemben meg is teszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden vágyam, hogy meghaljak, viszont anyukám él még és amíg él én sem hallhatok meg mert szüksége van rám. De szarabb perceimben ezt is figyelmen kívül tudom hagyni.

2012. febr. 4. 23:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Pedig remény még van benned, különben nem dobsz fel egy ilyen kérdést...

A doki meg a gyógyszer nem fog segíteni, csak rászoksz és még depressziósabb leszel. Saját magadnak kell kimászni a gödörből, és nem csak anyukádért, saját magadért is!

Okot lehet tudni, vagy inkább ne kérdezzek? Ha gondolod írhatsz privibe is, hátha tudok segíteni...

2012. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Utolso: nincs olyan ismerősöm akit érdekelne a sorsom. Nem beszéltem emberekkel már nagyon régóta. Tudom, hogy irgalmatlan gonoszság és szemétség, néha azt kívánom, hogy anyám haljon meg mihamarabb, és akkor én is mehetnék rögtön utána
2012. febr. 5. 00:17
 13/34 A kérdező kommentje:
Utolso elötti*
2012. febr. 5. 00:17
 14/34 anonim ***** válasza:
67%

Szegény anyádnak is jobb élete lenne, ha nem egy depreszsiós 22 éves mellett élne. H amagadddal nem törődsz, tedd meg érte. De TÖRŐDJ magaddal! Törd magadat! Magadért! Ezt úgy kell. Az életett ajándékba kaptad. Nme a tiéd. Cska ajándék, melyet úgy kell visszadnod mejd, hoyg megsokszoroztad , amire a tehetséégedből telt. Tettél má r valamit? Létrehoztál valamit? Segítettél eleget másokon? H amég nem , akkor nincs jogod meghalni. Tévedsz, hoyg a te életed. Nem a tiéd. Csak az esély a tiéd, hogy jóra fordítsd.

Egyik osztálytársadnak küldd el alevelet, vagy anyádnak.

2012. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Te magad írod, h "rossz percemben"

Nem a rossz mellé kell állni! A jó mellé kell állni!

2012. febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Utolso előtti: de az enyém, meg aztán egy életképtelen selejt vagyok, magamon nem tudok segíteni nemhogy másokon.
2012. febr. 5. 00:29
 17/34 A kérdező kommentje:
De amit mondasz nem hülyeség anyámmal kapcsolatban. Megkérdezem majd, hogy tényleg ennyire a terhérevagyok e, és hogy szeretne e inkább nélkülem élni.
2012. febr. 5. 00:33
 18/34 anonim ***** válasza:
mindannyian átmegyünk dolgokon. mindenki próbálja a boldogságot megtalálni. nem volt barátnőd és? 22éves vagy előtted az élet bármi lehet még belőled jobb életed lehet mint bármelyik hasonló korú ismerősödnek annyi az egész,hogy ne félj cselekedni mindig próbálkozz egyszer összejön csak nem szabad feladni. ne stresszelj probáld meg pozitívan felfogni minden csak nézőpont kérdése. te is egy értékes ember vagy nem szabad eldobni az életed. úgyhogy verd is ki a fejedből az ilyen butaságokat. semmi sem elérhetetlen
2012. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nekem ez mind nem megy sajnos. Se akaraterőm se bátorságom e kitartásom nincs hozzájuk.
2012. febr. 5. 00:51
 20/34 anonim ***** válasza:

nem a tiéd. ajándék, amit meg kell becsülni!!

[link]

2012. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!