Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor kívánom azt, hogy bár...

Sokszor kívánom azt, hogy bár bajom essen. Nem nagyon értem az érzéseket amik bennem kavarognak. Mindig olyan bizonytalan vagyok, egész életemben az voltam. Van valakinek hasonló érzése? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Régóta van már ez a problémám..évek óta..igazából boldognak kéne lennem, mert mindenem meg van ami csak lehet, mégis úgy érzem, hogy nem stimmel velem valami..sokszor vagyok szomorú, és kívánom azt, hogy történjen velem valami rossz..talán úgy érzem hogy attól "különlegesebb" leszek, bár ez hülyeség tudom. De néha jó lenne ha valami oka is lehetne annak, hogy ha szomorú vagyok.

2012. ápr. 2. 22:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Van barátom, vele jól megvagyunk, bár nem tudom hogy lehet e lelki társnak nevezni még ilyen fiatalon. A családom törődik velem, bár az ilyen dolgokat nem szeretem velük megbeszélni, nem is szoktam. Barátaim nincsenek annyira, olyan klasszikus értelemben vett jó barátok.
2012. ápr. 3. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!