Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség? (kérdés túl rövid...

Segítség? (kérdés túl rövid blablabla. )

Figyelt kérdés

hello

mi a véleményetek az öngyilkosságról? szerintem szimpatikus halál lenne, csak sajnos én nem merem megtenni...pedig mennyit gondolkodom rajta!

mondjuk nikotinmérgezés? esetleg valahonnan leugrani?....mind2 félelmetes...

vagy klórgáz? egyszer csináltam...de sajnos pont megjött a testvérem...ezért kiborítottam.. :( (hypo + sósav)

ohh...és az öncsonkítás.....az is "jó" ...szerintem a legjobb feszültségoldó, legalábbis engem megnyugtat

na mind1

a lényeg az lenne hogy 15 éves vagyok...és ugyebár amiket fent leírtam, nem normális dolgok/gondolatok.

ja és cigizek...néha...de nem vagyok függő

szval szeretnék tanácsot/segítséget kérni

egy kérdés: ha te lenne ilyen helyzetben mint én,hogy szüksége van segítségre...akkor ha tudnál olyan személyt aki segíthet, mit mondanál neki? (pl: Hello,meg akarok halni,és totál elcseszett életem van, segítesz? - gondolom nem igy kéne.)


15éves lány



2012. ápr. 16. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én vonat elé tervezek ugrani, mármint úgy, hogy a fejemet/nyakamat a sínre teszem, szóval szó szerint lefejez majd a vonat. Persze ezt utolsó lehetőségként kezelem, most készülök egy ismerősömhöz szökni, amíg nagykorú nem leszek. Sajnos számomra tényleg nincs más megoldás.

16/L

2012. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Mi a f*sz folyik itt? Betegek vagytok? 15 éves lány, nem igaz hogy nem tudsz egy barátot szerezni... Egyébként ha nagyon meg akarsz dögleni akkor rajta, azzal nem lesz jobb. Nem tudom hogy mi a franc van a tinikkel. Hát... vagdosd az ereid mint a mocskos kis sarokba síró emok meg rejtőzz el a világ elől, ez lesz a megoldás!

18/M

2012. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!

Igaz már 5 éves a kérdés, de ugye nem csináltál semmilyen butaságot? (Ez az utolsó előtti válaszadóra is érvényes)

26/F

2017. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!