Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz, hogy aki antidepresszáns...

Igaz, hogy aki antidepresszánst szed az végül a diliházban köt ki és mentálisan leépül?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom normális lapokban pl FHM, hogy ezektől az antidepresszánsoktól és az összes pszichiátriai gyógyszertől az ember leépül és meghülyűl. ez mennyi idő mulva várható ? És ha csak 1-et szed az ember egy héten pl antidepresszánst és csak egy felet, az nem baj ? Félek beszedni az antidepresszánst amit az orvos felírt, mert nem akarok elbutulni, egyetemista vagyok. mit tegyek ?
2012. máj. 7. 12:48
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
95%

Na, ha neked az FHM a normális lap akkor már beindult a demencia! :-D

Szedd be amit felírtak!

Jobbulást!

2012. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ahonnan a szerkeztők veszik a forrásuk az reális. A közhiedelemben mindenhol ezt mondják ! Akárkivel aki nem szedte beszélek az utcán, akármilyen barátommal, mind ezt mondja egyértelműen. Maga a pszcihiátriai gyógyszerektől az ember begolyózik, megőrül. Mindenhol ezt mondják az emberek.
2012. máj. 7. 13:00
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Én már 3. éve szedem.

Tavaly letettem (orvossal egyeztetve)és visszajöttek a tünetek.

Most újra szedem és alternatív gyógymód után kutatok, a homeopátiát fogom megpróbálni.

Elhülyülést eleddig nem tapasztaltam. Valóban, az elején tompított kissé, de elmúlt és azóta jobban vág az eszem mert nem bénít meg a stressz és a szorongás.

2012. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 melvin ***** válasza:
92%
Én természetgyógyászként dolgozom és az eddigi tapasztalatimra hallgatva: Csakis legvégső esetben nyúlj antidepresszánshoz.Elég kellemetlen mellékhatásai lehetnek és nehéz róla leállni.Próbálkozz homeopátiás készítményekkel vagy keress fel egy kinezológust és meggyógyulsz!!
2012. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Én nem bírom folyamatosan szedni, sak lecsippentek belőle egy picit és háromnaponta ezt ismétlem meg. Az a baj, hogy ettől a picitől olyan szinten beállok, hogy teljesen majdem félkómába keülök tőle, nemcsak hogy tompa az agyam, de felszínes vagyok. Utazási nehézségem van és ezen eddig nem segít, bár ahhoz folyamatosan kéne szedni, de nem tudok zombiként élni. Nem értem, hogy ember hogy szedhet ilyeneket.
2012. máj. 7. 14:13
 6/57 anonim ***** válasza:
51%
nekem is vannak gondjaim, én füvezek és az segít, hozzáteszem egyénfüggő a hatás. nekem is írtak fel antidepresszánst, szerotonin helyreállítót meg ilyesmit, 10 szem után ment a kukába az egész. ezek után még 2 hónapig nem voltam a régi, azt hittem így marad hál isten helyreállt minden. mintha szivacsos lett volna tőle az agyam, kissé a nyálam is folyt, lassú és tompa voltam tőle. nem hinném, hogy bárkinek jobb lenne tőle..
2012. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
62%

Ez tényleg egy egyetemista kérdése?

Úristen.

2012. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
45%
hetes versenyző kifejthetnéd, mi akasztott ki, engem érdekelne
2012. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
21%
Engem is!
2012. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
29%
Ha ilyen hatással van rád az antidepi, akkor neked nem jó. Hosszútávú szedésnél lehetséges leépülés, de ez kb 10 év után van. Ha heti egy szemet szedsz, az így teljesen értelmetlen. Nem jó a gyógyszer amit felírtak. Gyógynövényes nyugtatóval próbálkozz, és vitaminokkal.
2012. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!