Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azért éljek, hogy mások...

Azért éljek, hogy mások röhögjenek rajtam?

Figyelt kérdés

Én már nem bírom!

Egész életemben szendvedtem a külsőm és a tulajdonságaim miatt az általános és középiskolai életem is pokol volt de életben tartott az, hogy később talán fognak jó dolgok is történni velem.

Egyik nap is amikor sétáltam az utcán, egy csapat fiatal kiröhögött és beszóltak.


Sokan azt mondják és írják, hogy az öngyilkosok milyen gyávák, de miért éljek ha nem történnek velem jó dolgok, csak egyre több rosszat kapok.

A külsőm miatt ráadásul egész életemben szűz maradok, barátnőm sem lesz soha.

A szüleimet sajnálnám mert biztos rossz lenne nekik ha öngyilkos lennék, de elfáradtam már a mindennapos küzdelemben.

Ráadásul a semmiért küzdök mert nem javul soha semmi.


Amikor próbálok javítni a helyzetemen(Azt mondják, hogy segíts magadon és Isten is megsegít) az se jön össze.

Pl elkezdetm edzőterembe járni, hogy próbáljak a testalkatomon javítani, de egy betegség miatt abba kellett hagynom, és a tanulmányaimat is meg kellett szakítanom, azóta a szemem is elkezdett romlani.



2012. jún. 10. 18:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy érzed. De azért még iderakom ezt is:

http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA

2012. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
87%
Agykontroll és a sport (fiúknak főleg a testépítés) együttesen csodákra képes, de AKARNI KELL.
2012. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

#11 Már láttam sokszor.


1) Nehogy azt higyjétek, hogy mindig ilyen boldog ahogy a videóban mutatja magát.


2) Nem mindenki olyan erős lelkileg mint ő, különbözőek vagyunk.

2012. jún. 10. 19:42
 14/40 A kérdező kommentje:
A testépítést mint írtam, abba kellett hagynom.
2012. jún. 10. 19:43
 15/40 anonim ***** válasza:
90%
Ezerféle gyakorlattal lehet a testedet építeni, ne haragudj, de amit írsz, az kifogás.
2012. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
például?
2012. jún. 10. 19:53
 17/40 anonim ***** válasza:
95%

Nah most mondok neked valamit. Nem vagy egyedül. Hidd el nekem, a legtöbb helyről ki lettem utálva, mindig volt valami gond, ami keresztül húzta a számításaimat. Ráadásul kifejezetten ronda sem vagyok, nincs velem semmi nagyobb baj, tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy vágassam le a hajamat, meg vegyek kontaktlencsét és akkor majd hú. Apukám halála miatt anya egyedül nevelt fel 12 éves koromtól.


Egy idő után kénytelen voltam bevenni a leszarom tablettát és az óta összejönnek a dolgaim. Nem forgolódok állandóan, hogy te jó ég, ki hogy néz rám az utcán. Nem vagyok egy vadbarom, aki minden szabályt figyelmen kívül hagy, de ha épp az utcán mosolyogni van kedvem, akkor azt teszem, vagy ha kismacskákat akarok simogatni a poros járdán térdelve, akkor azt teszem. Ha ki akarnak nézni és hülyének akarnak gondolni, akkor tegyék.


Viszont mióta nem érdekel görcsösen, hogy fogadjanak el, az óta sokkal többen jönnek oda, most már van kis baráti társaságom, akik szeretnek.


20/L

2012. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%

"ha épp az utcán mosolyogni van kedvem, akkor azt teszem, vagy ha kismacskákat akarok simogatni a poros járdán térdelve, akkor azt teszem"


Legjobb! :)

2012. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
90%

Mivel nem tudjuk mi a bajod pontosan, gyakorlatot sem tudunk ajánlani.

De ha elmész egy személyi edzőhöz, akkor biztos segít majd.

Ha elé állsz, mélyen a szemébe nézel és megmondod neki, hogy ilyen szerencsétlen vagy, de nem akarsz egész életedben így maradni, akkor ha látja benned az elszántságot, biztos segít neked (lehet hogy ingyen is).

Amelyik meg elhajt, azt le kell szarni.

2012. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Nem sajnáltatni akartam magamat csak felidegesített, hogy gyávának titulálják az öngyilkosokat.

2012. jún. 10. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!