Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék a vásárlás...

Mit tehetnék a vásárlás mániám ellen? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Imádok vásárolni, amikor csak pénz kerül a kezembe elmegyek és akármire de azonnal elköltöm.

Kajákra, ruhákra, kozmetikai termékekre...

Nem bírok rendesen elsétálni egy bolt mellett, mert érzem hogy be kell mennem valamiért, akármiért de csak hogy nézegessek, és ha van nálam pénz vegyek valamit.


:(


2009. júl. 4. 21:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

de én sehogy sem bírom kontrollálni, mert régóta van ez a problémám. Képes vagyok egy nap alatt 10.000ft-ot elkölteni!! Ráadásul azt a pénzt is elköltöm, amiért én dolgoztam meg keményen! :((

szégyellem magam hogy nem bírom ki.

2009. júl. 9. 12:01
 12/13 anonim ***** válasza:
hát 10000Ft az 10000 Ft:(!!!valamit tenned kell tényleg ez dúrva!bár attól függ hogy ezt minden nap ,vagy minden másnap?követed el?vagy milyen gyakran csinálsz ilyet?én 7000ft ót költöttem el de akkor sok mindent vettem!de nem gyakran fordúlt elő!
2009. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát, igen tegnap is elköltöttem az összes pénzem, amiért megdolgoztam, és csupa hülyeségre. A barátnőim is beszólnak néha hogy: Biztos megint vásárolni mész! elköltötted az összes pénzed?
2009. júl. 10. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!