Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha vki öngyilkos lesz, utána...

Ha vki öngyilkos lesz, utána mennyire kutatják át a számítógépe tartalmát, egyéb cuccait, füzeteit, stb-t?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 04:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom, neki a húga lett öngyilkos. Neki nem kutatták át a cuccait, csak annyiról tudok, hogy megnézték a füzeteit, amikbe ilyeneket írt, hogy "éljen a halál", és hasonlókat, és beszéltek a fiúval, aki elhagyta..Szomorú..
2012. jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%

01:03, A 9-es válasza az ügyeletes mártírság ellen szólt, teljes joggal. (Lásd: „Ez a halottosdi pedig nem vicces dolog. Onnan valóban nincs visszatérés…”) Teljesen más mikor valaki eljut erre a pontra és megteszi csöndben, mint aki búcsúlevelen, „jaj mi lesz a cuccaimmal”, „majd hogy fognak engem sajnálni, ha nem leszek!” gondolatokon töri a fejét.


Aki a halálával jól bele akar rúgni azokba, akik szerinte „öngyilkosságba juttatták”, az kb. olyan alantas, mint azok a gonoszok, akik (állítólag) belekergették.

2012. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12-es is eléggé félreérti. Van hogy vmi apróság akadályozza meg az illetőt benne vagy apróság miatt tolódik ki. És attól még igen lehet aki odáig juttatta.

De ezt csak az értheti, aki ennek a közelébe kerül vagy van valaki ismerőse, aki a közelében volt.


11-es, köszönöm a kérdésre adott pontos választ. És sajnálom a barátod húgát. :(

2012. jún. 17. 22:22
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum a család fogja keresni az indokot. A rendőrség kijön ha egyértelműen kizárható az idegenkezűség, akkor nem fognak a miértekkel foglalkozni.
2012. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A rendőrök pont les*arják szerintem..
2012. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező!

Van, akinek kiirtották a családját, van aki elveszíti a gyermekét, vagy mindenét, amiért élete során dolgozott. Vannak gyógyíthatatlan betegek. Tudod, ilyen esetekben elfogadható lenne az öngyilkosság. De pont ők nem teszik. És felállnak, újrakezdik. Te meg itt nyekeregsz a GYK-n.

2012. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
És vannak olyanok akik hiába dolgoznak, hiába szenvednek mégse jön nekik össze semmi.
2012. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs, hogy átkutatják e a cuccait, bár a rendőrség sztem se foglalkozik vele ha tuti öngyilkos lett. Max a család ha van rá "ereje". De szerintem is nagyon gyáva az az ember aki öngyilkos lesz. Ismertem olyanokat akik úgymond felindulásból lettek öngyilkosok valamint mentettem már meg embert aki öngyilkos lett. Szerencsére már jobban van.

Aki öngyilkos akar lenni előtte hallgassa meg ezt a számot.

http://www.youtube.com/watch?v=vP3xaIpI0tI

Ne dobjunk el magunktól olyan dolgot amit az élet csak egyszer ad meg nekünk!!

2012. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

16. és 18. eléggé szűk látókörűek, primitív gondolkodásúak vagytok és kevés fogalmatok van az életről.

16. aki elveszti mindenét, gyerekét, stb. csak az a szemedben, akinek rossz? nagyon primitív gondolkodású vagy, ha így gondolod. azon túl, hogy nem a kérdésre válaszoltál, nem érdekelnek a szűk látókörű, primitív nézeteid.

pl. olyanról egész biztos, hogy életedben nem hallottál h egy gyereket kiskora óta megfélelmlítve tartanak a szülei, amikor felnő, akkor is alig engednek neki valamit és idiótának, baromnak, stb. nevezik, ha éppen nem úgy tesz valamit, ahogy ők kigondolták. meg mellesleg pl. azzal fenyegetik h kiteszik az utcára.

azért megnézném, 18., h ilyen esetben komoly, hatásos, hosszú távon működő segítséget tudsz nyújtani az ilyennek, vagy csak itt nagy a szád, hogy már segítettél valakinek.


akik a kérdésre válaszoltak, azoknak köszönöm! a többi szűk gondolkodású primitív embert meg kérném, hogy máshol vezessék le a feszültséget, ami abból adódik, hogy az orruknál nem látnak tovább.

2012. jún. 24. 14:43
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

18. vagyok

Mivel rokonom akit megmentettem így igen foglalkozok vele, de nem azt mondom, hogy én gyógyítotam meg. Inkább a szerelem de ez más téma.

Nemtudom miért gondolod, hogy primitiv vagyok, mikor segíteni szeretnék egy emberen. És képzeld ismerek olyanokat akikkel így bánnak, bántak a szülei végülis nekem sem volt egy remek gyerekkorom lehet, hogy valaki már kevesebb dolgokért is lett öngyilkos, mint amit nekem át kellet élnem. Persze lehet, hogy a te életed ezerszer rossz, de akkor is van kiút. Vegyük példának az én rokonom esetét, aki szerelmes lett és most várják a gyereküket. Pedig előtte többször volt már öngyilkossági kísárlete és most boldog. Neked is ezt kívánom!

2012. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!