Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha vki öngyilkos lesz, utána...

Ha vki öngyilkos lesz, utána mennyire kutatják át a számítógépe tartalmát, egyéb cuccait, füzeteit, stb-t?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 04:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

20. de az akkor elég gáz nem? mert nekem van egy ismerősöm aki abban a helyzetben volt amit leírtam, én tartottam vele (akkor is, azóta is) a kapcsolatot meg egy pszichológus végzettségű ismerősöm is de ez a probléma mégis meddig tart? csak múlnak az évek, de nem igazán jut semmire az ember. most ez addig menjen míg arra kerül a sor h előbb utóbb vagy magában tesz egyszer komolyabb kárt v valaki másban? mert a hosszú távon lehetetlen helyzet + feszültség ki is készíti az embert és elkezd meghülyülni, stb., idővel olyan dolgokat tesz amiket tiszta fejjel nem tenne. na most az ilyet is elítélitek?

mondjuk nem miatta tettem fel most a kérdést amúgy.


erre a kedves 16-os is örülnék, ha válaszolna. bár nem ez volt a kérdés, de ha ennyire képben van, biztos erre is nagyon szakszerű választ tud adni, amit érdeklődéssel várok.

2012. jún. 24. 23:48
 22/22 anonim ***** válasza:

18.vagyok újra.

Az ismerősöm akiről szó volt már ott tartott, hogy megöli a családtagjait stb. Szerencsére nem csinálta meg, mert még annyira "magánál" volt. Nála ezt az egész dolgot az apukája, majd barátnője halála váltotta ki és ő is ebben szenvedett majdnem 10 évig. Nemtudom te, vagy az ismerősöd mióta küzdötök ezzel a roblémával, de szerintem a 10 év nem kevés. És lámlám van kiút.

2012. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!