Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor legyek öngyilkos?

Anita22 kérdése:

Most akkor legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon elfajultak a dolgok, olyannyira nem foglalkoztam senkivel, semmivel, hogy felhalmoztam egy csomó adósságot, hazudoztam össze-vissza, állatira lusta voltam,és még vagyok. Úgy érzem mindent elrontottam, most mindenki engem, szid, utál, és ki akarnak rakni itthonról. Nem tudom hogy hozzam helyre a dolgokat, hogyan nyerjem vissza mindenki bizalmát. Szerintem már nem lehet, és jelenleg munkát is keresek, de nem találok, egyre idegesebb vagyok, és csak ront a helyzeten hogy egyfolytában baszogatnak. Régen is gondolkodtam öngyilkosságon de soha sem mertem megtenni. De most meg fogom, mert ezt nem csinálom tovább, nem érdekel már senki, és gyűlölök mindenkit tiszta szívemből, nem tudok szeretni. Egy önző, gonosz ember vagyok, nem tudok megváltozni, segítség kéne, egyedül nem megy semmi. Egy ilyennek mint én nincs helye az életben. Sokan mondják nekem hogy milyen egy szép, csinos nő vagyok, de 23 éves létemre semmi eszem nincs. Lenne, csak én nem akarom, mert már az élettől sem akarok semmit, soha semmi nem jött össze, így nincs értelme élni. Arra gondoltam, hogy alaposan megszervezem a halálom, mindenkinek levelet írok, elbúcsúzom személyesen is, meglesz hogy pontosan mikor, hol és hogyan teszem meg a dolgot. Úgy érzem, nincs más választásom. Már nagyon sokszor próbáltam megváltozni de nem sikerült, csak rosszabb lett, és mikor jól csináltam mindent, akkor is bántottak, ennek köszönhetően estem vissza megint. Voltam már pszichiáternél is, szedtem antidepresszánst is de nem használt semmit. Elegem van, azt hiszem ennyi.
2012. júl. 13. 10:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nemrég egy filmben halottam hogy az öngyilkosság egy végleges megoldás egy átmeneti problémára.

Ez megmaradt bennem, mert erre még így nem gondoltam és mennyire igaz.

Kár lenne most feladnod mert rengeteget változunk úgy is hogy közben észre se vesszük és a környezetünk is, hidd el még történhetnek veled jó dolgok olyan nincs hogy életed végéig ilyen ez az állapot marad meg.


Lemerem fogadni hogy 2 év múlva már sokkal jobb helyzetben leszel.

majd akkor írj hogy mi van veled:)

2012. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Menjünk együtt:(
2012. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

brühühühühühüüüüü

[link]

2012. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyan így állok én is, családdal munkával egyaránt.

Egyedül nekem sem megy semmi, és nincs senki aki segítene, se egy barát vagy családtag, ez a legrosszabb.

Pedig csak egy kis lökés kellene, valaki aki mellettem áll és biztat. Sajnos én is az öngyilkosság felé sodródom.

Merre felé laksz? kedves kérdező. Írj privit ha van kedved.

2012. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"az öngyilkosság egy végleges megoldás egy átmeneti problémára" +1


Gondolom depressziós vagy. Mert 23 évesen semmi más okod nem lehet öngyinek lenni.

Más meg örülne, ha élhetne, de nem teheti, mert az orvos azt mondta neki. Most fekszik egy kórteremben, és vár. Ha hallana téged...

Gyorsan gondolkodj el magadon, mit csináltál rosszul, és próbálj meg lépni. Nem lesz könnyű, mert meg kell változnod.

Én is voltam depressziós, és rá kellett jönnöm, nem a nem tetsző dolgoknak kell megváltoznia körülöttem, hanem nekem. Tégy te is úgy.

2012. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
vegyél fel 2 milla kölcsönt az adóságodra és repülj ki újzélandra, ott a csövesek élnek úgy mint itt egy átlag ember.
2012. aug. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
jah és nem európa úgyhogy nem rajtad hajtják be.
2012. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!