Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy kisállat segíthet, hogy...

Egy kisállat segíthet, hogy ne legyek magányos?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és nincsenek barátaim, se barátom. Nagyon magányos és szomorú vagyok.

Azon gondolkodtam, h meggyőzöm a szüleimet, h legyen pl egy tengeri malacunk. Bár egy yorki kutyusnak jobban örülnék. Szóval segíthet nekem egy ilyen pici állat? Vagy mit tegyek?? Iszonyatosan egyedül vagyok és utálok élni!!!!!!!


2009. júl. 16. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyetértek.
2009. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én is teljesen egyetértek veletek, de akkor mit tegyek??

Annyira szerencsétlen vagyok...

2009. júl. 16. 12:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne utálj élni...

Egy kisállat valóban sokat segíthet, a tengerimalac meg nagy divat mostanság (barátnőmnek is vannak, pontosan azon okból vette őket régebben, amiért te is szeretnél).

Győzd meg a szüleidet, sok szerencsét :)

20/F

2009. júl. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egyedul vagyok.. egész életemben egyedul voltam, nincsenek barátaim. Az emberekkel eddig csak "kényszerbol" voltam. Ez még nem ok arra, hogy utálj élni!

Hidd el, az egyedullét tud csodálatos is lenni...

Pl. elgondolkozon azon, hogy minek is orulsz, hogy mit akarsz elérni, megtanulni. Fejleszted a képességeidet, saját magad.. Írsz konyvet, naplót, akármit.


A kérdésedre válaszolva.. Igen, segíthet egy kisállat! Néha tobbet, mint egy ember.

Engem az állatok és a zene tesz boldoggá, nincs szukségem barátokra sem :)

Foglalkozz sokat a tengeri malaccal, nagyon szeresd, és meglátod, mit kapsz tole! :)

2009. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!