Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Egyre többet...

Mit csináljak? Egyre többet gondolkozom öngyilkosságon.

Figyelt kérdés
Szóval. Sokszor eszembe jutott már.. Régebben is. De mindig arra gondoltam „jaj a család,a barátok mindenkinek hiányoznék, meg még előttem az élet” Igen,de szörnyen érzem magam itt. Nem érzem magam ide valónak,ebbe a világba.. Undorodom tőle egyszerűen.Talán azért is mert a saját apám utál.Így tengtek lengtek a napjaim,és elvoltam de mikor egyedül voltam mindig eszembe jutott hogy tulajdonképpen minek is élek?! De elhesegettem a gondolatot. Majd egyre több barátom kezdtem el csak úgy elveszíteni..(PL az egyik fiúnak barátnője lett és azóta nem szól hozzám és nem is köszön..pedig nagyon jóba voltunk)..Majd összejöttem egy fiúval aki előtte elég jó barátom volt.Két hónap után elég jól összevesztünk és azt mondta „Fölkötheted magad!” és azóta szüntelen erre gondolok! Ebben az évben két olyan ember halt meg akit nagyon nagyon szerettem,múlt héten molesztáltak a buszon. 2-3 hete pedig majdnem leszúrtak…..Csak nem értem mért éljek?! Mégis minek?! Nincsenek céljaim,és nincs semmi amit megakarok valósítani.Csak vagyok.. Amikor egyedül vagyok mindig csak sírok. És utálom magamat. mit kéne csináljak?

2012. aug. 10. 20:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
Először is hány éves vagy?
2012. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt próbáld végig gondolni, hogy miért kerültél ilyen helyzetbe. Miért nincsenek barátaid? Miért nem tudod elfogadni a világot olyannak, amilyen. Mi lehet az oka annak, hogy pont téged pécéznek ki arra, hogy bántalmazzanak? Miért utálod magadat? Ha ezekre a kérdésekre sikerül választ találnod, már elindultál a kifelé vezető úton. Próbálj meg pszichológussal beszélni a problémádról. Talán tud segíteni. Az öngyilkosságot pedig felejtsd el!!!!!
2012. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
16
2012. aug. 10. 20:15
 4/14 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: Vannak barátaim,csak egyre többet elveszítek,nem az én hibámból (ez igaz). És mért pont engem pécéztek ki?! Erre nincs válasz.Nem öltözöm kihívóan még csak nem is sminkelem magam..
2012. aug. 10. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért téged pécéztek ki mert gyengének mutatod magad. Amit gondolsz, átélsz az látszik ám kivulrol is. A testbeszéded mindent elárul és olyan jeleket kuld a "támadó"/"kipcéző" felé amiket ő tudattalanul keres. Látszik a járásodon, a tartásodon, látszik az arcodon, az üléseden a gesztusaidon.

űSzerintem keress valami hobbit amit szeretsz, majd ki a szabadba, menj el lovagolni, futni biciklizni, sportolj valamit. Vagy fess, rajzolj, tanulj hangszeren, ha más nem akkor írj blogot, attól megváltozik az életed.

A világ nem csak ebből áll. Meg kell tanulnod levezetni a feszültséget, az érzelmeidet.

Ezt kellene csinálnod;)

2012. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező örülj hogy vannak még barátaid és próbáld meg megtartani őket. Nekem egy barátom sem volt életemben eddig, mégsem ugrottam még a vonat elé.
2012. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
idevág egy komoly kérdés: mi az hogy barát?
2012. aug. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem barátaim sincsenek, 16 éves fiú vagyok, 3-4x akartam öngyilkos lenni, szintén nincsenek céljaim az életben pl. tanulás terén, hogy mi akarok lenni, családot nem akarok. A középiskola első osztályát most fogom harmadszorra újra járni kb. nyári szünetben egész nap feküdtem, nem voltam sehol most meg eltelt és megint kezdődik előröl az iskola.. borzalmas.


Nézd meg ezt a filmet ez hátha segít: http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

2012. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A vallással nem próvbálkoztál? Az kiutat jelenthet az ilyen helyzetekből!
2012. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nekem például az a legújabb szórakozásom hogy csak úgy egyedül céltalanul villamosozok, buszozok a városban össze-vissza és csak szemlélődök hogy milyen hülye mindenki, és közben az öngyilkosságon gondolkozom.
2012. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!