Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes pszichológus?

LondonLujzi kérdése:

Ingyenes pszichológus?

Figyelt kérdés

Depresszióm és szociális fóbiám van. Nincs pénzem pszichológusra, eddig úgy gondoltam nem is kell, de rájöttem, hogy egyedül nem tudom megoldani a problémámat.

Esetleg van-e lehetőség arra, hogy javuljon az állapotom anélkül, hogy egy vagyont kelljen költenem?

L/20



2012. aug. 26. 10:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Van ingyenes, én id oda jártam fél évig. Pszichiáterhez utalt be a háziorvos, majd ugyanazon a helyen találtam pszichológust is, oda már magam kértem időpontot.
2012. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem kell háziorvos, se beutaló! Fogod magad, és mész pszichológushoz egyből, és ő fogad. Ez ennyi... A sok elmész, és majd ír beutalót válaszoló persze sose nézett utána, hogy kell-e beutaló, de jól hangzó választ írnak...
2012. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

olvass el két könyvet és máris jobb lesz!:)

1. Richard Templar - Az élet 100 szabálya

2. Robert Hemfelt - Frank Minirth - Paul Meier: A boldogság választható (a depresszió tünetei, okai és KEZELÉSE)

biztos segítenek!:)

2012. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Talán mégsem elég ez a két könyv mindenkinek... Ahh... a sok távgyógyász... Nem is érdekel a problémája, mindenképpen ez a 2 könyv oldja meg? Ugyan már...
2012. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

12. válaszoló

Én mielőtt elkezdtem volna pszichológushoz járni, utánajártam a dolognak, lehet én lakok rossz helyen, de én nem találtam ingyenes pszichológust, pedig nem pár órát szántam rá.

De jó lenne, ha megosztanád a tapasztalataidat, ha már te ennyire értesz a témához és mindenki más nem.

2012. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Ingyenes pszichológust nem találtál, mert pszichiátrián pszichiátereket találsz főként, de persze klinikai szakpszichológust is kifoghatsz. Lényeg, hogy beutaló nem szükséges hozzá. Nem tudom, milyen tapasztalatot kell megosztanom. Elmentem, fogadtak. Ezzel most előbbre vagy? Szent Imre kórház volt konkrétan.

2012. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mégis ki mondta, hogy pszichiátrián jártam?
2012. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te figyu, hol érdekel, merre jártál? A kérdésre válaszoltam a kérdezőnek, hogy hogyan jusson el szaksegítséghez. Te meg arra jársz, amerre szeretnél! :) Szép napot!
2012. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát én is ingyenes pszihologushoz jártam, van elég magas tapasztallatam ez betegség terén főleg hogy én is benne vagyok! Hát ha akkarod felhetsz msn-re vagy beszélhetünk ,ott leírom hogy nállam mik seggitettek .Én néha ugy érzem magam mint egy pszihologus.! Azért lettem beteg mert mindig kedves voltam,+csak az emberek folyton belém rugtak.
2012. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy annak érzed magad, még nem vagy ám az! Nem mindegy, a ... melyik végén állsz! ;)
2012. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!