Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nálatok hogyan jelentkezik a...

Nálatok hogyan jelentkezik a derealizáció, deperszonalizáció?

Figyelt kérdés
Mostanság néha olyan furán vagyok, mintha nem is én lennék. Nézem a tv és nem tudom ki van benne, vagyis elvileg tudom, de ezt valahogy nem úgy érzékelem. Sőt már semmit sen úgy érzékelem mint régen. Ez is derealizáció/deperszonalizáció lehet? Meg pl. most írok a gépe, de olyan mintha nem is tudnám hogyan működik ez tudatosan, de persze attól reflexből írok. Meg vannak olyanok, hogy alapvető dolgokat, mondjuk biólógiai folyamatokat elgondolok, és "nehezemre esik elhinni", ez nem tudom máshogy elmondani. Elég idegestő már, kezdem azt hinni, hogy őrült vagyok. Amúgy generalizált szorongásom van, és pánik is.
2012. szept. 29. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez jó.
2012. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!