Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok?

Pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Állandóan aggódom valami miatt. Szinte minden nap félek, hogy apám inni fog és agresszív lesz. Minden reggel amikor már közel vagyok a sulihoz gyomoridegem van, valamikor csak pár perc után merek bemenni a terembe. Egyébként visszahúzódó vagyok, nincs önbizalmam. Mindig félek, hogy meg fogok halni, ha anyukám buszra száll félek, hogy baleset éri. Mostanában sokszor volt ájulásérzetem, gyors szívdobogásom és légszomjam. Mindig azon idegeskedem, hogy apám megöli anyámat vagy valakinek balesete lesz a családból. Ez pánikbetegség?

2012. szept. 29. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezt pánik betegségnek hívják-e már, vagy még, de hogy betegnek beteg vagy az biztos.
2012. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A feszült családi légkör miatt kialakulóban van a pánikbetegség nálad. Kérj orvosi segítséget.
2012. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!