Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Már az öngyilkossá...

Mit tegyek? Már az öngyilkosságon is gondolkodtam!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom már, mert folyamatosan csak stresszelek és félek (mindentől). Már rengeteg szakemberhez jártam, most is járok, és hiába próbálnak segíteni, nem megy! Nem tudok változtatni, pedig már én is próbáltam annyiszor! De szinte semmi! És már azon is gondolkoztam, hogy egyszerűbb lenne, ha megölném magam. Persze tudom, ilyenkor jönnek a válaszok, hogy nem szabad feladni, mennyire szánalmas dolog ez, stb. stb....

De én már nem bírom tényleg, nem akarom/akarnám feladni, de ÍGY nem akarok élni. Változtatni akarok, csak nem tudom, hogyan. Egyáltalán tudnék bármit is tenni?

Voltam már depressziós, szóval tudom, milyen az. Abból kilábaltam úgy-ahogy, de ez most más. Tényleg kínlódom, és nem bírom már!!!!

Kérlek, csak normális válaszokat adjatok, mert már így is eléggé ki vagyok készülve! Előre is köszönöm, ha elolvastátok, és előre is köszi a válaszokat!

Sziasztok!



2012. okt. 11. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A sport nem hülyeség! Illetve túrázás is nagyon jó. Bizonyított tény, hogy az erdőben töltött akár félórányi idő is jobbá teszi a közérzetet! Persze jobb, ha több időt tudsz erre szánni.
2019. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kittisjimin ***** válasza:
szia! így évekkel később...jobban vagy?
2022. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2023. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!