Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi segítheti elő a megváltozás...

Mi segítheti elő a megváltozásom? Elekrülhetetlen az összeomlás a változáshoz?

Figyelt kérdés

Miután nem tudom irányítani az életem,se céljaim nincsenek nagyon meg kell változnom záros időn belűl.

Se önbecsülés, se önbizalom, se kitartás, se akaraterő.

Ebből kifolyólag hadilábon állok a munkával,nincs barátnő,kevés a szórakozás,gyér szociális kapcsolatok,nem igen tudom levezetni a stresszt :-((


Fontosak és elkerülhetetlenek a mélypontok,az igazi fölbedölngölt ennél nincs lejjebb érzés?

Elekrülhetetlen az összeomlás a változáshoz?

Attól tartok,hogy engem az ilyesmi sem motiválna. Én hajléktalan lennék és megfagynék.

NULLA motiváció !!!

Döbbenetesen pesszimista vagyok,halogató,panaszkodó,


Van valamilyen módszer,technika,terápi,tréning ami ezen segít?

Nem dilidoki, és nem scientológia !!


Pénzem sincs igazából rá ! A pénzhez viszont (jól fizető) munka kellene aminek az eléréseében, megszerzésében durva gondjaim vannak ! És a kör bezárult.

Hogy találhatnék innen ki? Ha nem történik valami bajban leszek.



2012. okt. 24. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jól sejtem, hogy te nem vagy magyar?
2012. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem orvosi probléma.
2012. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem tudom. én már egy ideje földbedöngölve érzem magam és nem tudok így sem kimászni a gödörből, vagyis eddig még nem sikerült... és nem tudom, hogy ez milyen változást hoz egyáltalán :(
2012. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, ismerős a helyzet, felvehetnénk a kapcsolatit. Ha gondolod írj üzenetet!
2012. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz azért volt elég motiváció, hogy mindent ide le tudj írni. De, dilidoki is tud segíteni, barátnőd is lehet, sőt! Viszont akarnod kell neked is a változást, és tenni érte, s nem utolsósorban felismerni azt, hogy tulajdonképpen mi is az igazi probléma.
2012. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az igazi probléma.

Sokmindent tartok annak. Már ami akadályoz.

Dilidoki ? hm..

Akarhatok én bármit ha nem hiszek abban,hogy sikerülhet.

Miért ne lennék magyar?

2012. okt. 25. 20:03
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
mert az írásképed olyan, mintha a google fordítóját használtad volna.
2012. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Pszichológus, vagy pszichiáter. Majd ott úgyis eldöntik, mi kell neked. A pénzre meg ne fogd, mert ingyen van, a TB támogatja.


Egyébként igen, rossz helyre vannak nálad eltéve a dolgok, ezért előbb fel kell kavarni az egészet, és utána majd segítenek abban, hogy másodjára már helyesen ülepedjen le. Ebben az értelemben elkerülhetetlen az összeomlás a megváltozáshoz. De nagyon sokat segít, ha van egy segítő kéz.

2012. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ke3ll ide összeomlás. Elég ha éhezel, vagy szomjazol, esetleg fázol. megtalálod majd a helyes utat.
2012. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok mind gyerekkori lelki sérülésekre vezethetőek vissza. Amikről nem tehet senki sem.


Olvassátok el a Sziklaszilárd önbecsülés könyvet. Az részletesen taglalja és megoldást is mutat.


Nekem is voltak ilyen gondjaim. Alig jártam emberek közé.

2012. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!