Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi segítheti elő a megváltozás...

Mi segítheti elő a megváltozásom? Elekrülhetetlen az összeomlás a változáshoz?

Figyelt kérdés

Miután nem tudom irányítani az életem,se céljaim nincsenek nagyon meg kell változnom záros időn belűl.

Se önbecsülés, se önbizalom, se kitartás, se akaraterő.

Ebből kifolyólag hadilábon állok a munkával,nincs barátnő,kevés a szórakozás,gyér szociális kapcsolatok,nem igen tudom levezetni a stresszt :-((


Fontosak és elkerülhetetlenek a mélypontok,az igazi fölbedölngölt ennél nincs lejjebb érzés?

Elekrülhetetlen az összeomlás a változáshoz?

Attól tartok,hogy engem az ilyesmi sem motiválna. Én hajléktalan lennék és megfagynék.

NULLA motiváció !!!

Döbbenetesen pesszimista vagyok,halogató,panaszkodó,


Van valamilyen módszer,technika,terápi,tréning ami ezen segít?

Nem dilidoki, és nem scientológia !!


Pénzem sincs igazából rá ! A pénzhez viszont (jól fizető) munka kellene aminek az eléréseében, megszerzésében durva gondjaim vannak ! És a kör bezárult.

Hogy találhatnék innen ki? Ha nem történik valami bajban leszek.



2012. okt. 24. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudod, valamikor volt a kötelező katonaság. Nos, neked az kellett volna. hamar fel lehetett rázni a bénákat. És ezt nem rosszindulatilag mondom. Sem a honvédség felé, sem feléd. Tudod ott egy nap legalább 10x kaptál feladatot, a végrehajtást ellenőrizték, és ha jól végezted a dolgod, akkor 3 havonta láthattad az anyukádat. Ott nem is volt kérdés, hogy fel kelsz e az ébresztőre.
2012. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igazából már bánom, hogy nem voltam katona, mégpedig ebből a szempontból amit az utolsó írt.
2012. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit a katonaságról írsz. Én ugyan nem voltam katona, de rengetegszer passzolt le anyám nyári táborokba kiskoromban, mert dolgozott és nem volt kire hagynia. Szigorú szabályok szerint mentek a napok, és mostanában érzem azt, hogy talán ez is segített abban, hogy most könnyebben viselem a munkahelyi alkalmazkodást, meg úgy általában az alkalmazkodást az élet igazságtalan helyzeteihez. Más kérdés, hogy a sportot akkor utáltam meg (ha takarodó után beszélgettünk, a felügyelő tanárok guggolásokat végeztettek éjszaka a folyosón).


Többször vettem észre, hogy azok az emberek panaszkodtak ilyesmikről, amit a kérdező is írt, akiknél ez kimaradt, mert pl. kibulizták, hogy ne kelljen menniük sehova. Közösségi életük, emberi kapcsolataik, kompromisszum- és stressztűrőképességük nulla. Gondolom, a katonaság a gyermektáborok durvább változata.


Kérdezőnek egy kitartásra és stresszlevezetésre nevelő sportot ajánlanék.

2012. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ajánlom figyelmedbe (és sorstársaid figyelmébe) a következő linket:


[link]


Azt gondolom, ez jól leír dolgokat...

Ha esetleg tudok segíteni abban, hogy ne süllyedj, vagy bármi kérdésed van, írj bátran (akár privátot).

2013. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!